بایگانی ماهیانه: آگوست 2018

مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه

مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه

… دانلود …

مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه :

مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه

در 22 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docx

توضیحات: فصل دوم کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری فایل)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت docx

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

آشنایی با صنعت بیمه

بیمه

هر لحظه خطرات بیشماری جان و مال بشر را تهدید می‌كند . با تدابیر پیشگیری كننده، می‌توان مانع تحقق بعضی از این خطرها شد و یا آثار زیانبار آن‌را تخفیف داد . مثلا احداث بزرگراه‌ها تدبیری موثر برای كاهش تعداد تصادفات وسائل نقلیه به‌شمار می‌رود. با وجود این مشاهده می‌كنیم كه هر چند وقت یكبار حوادث دلخراشی اتفاق افتاده و خسارات بسیاری به‌جای می‌گذارد. بنابراین علاوه بر پیشگیری باید برای جبران زیان‌های ناشی از حوادث و تحمل خساراتی كه بهرحال حاصل می شود، آماده شد.

صرف نظر از خسارات معدودی كه قابل جبران نیست برای مقابله با خسارات مادی لازم است كه بنیه مالی قابل ملاحظه ای در دسترس باشد . لكن این نكته را نباید از نظر دور داشت كه خساراتی كه احتمالا به‌دنبال تحقق حوادث مختلف متوجه افراد می‌شود، ممكن است بسیار عظیم و انبوه باشد .در حالیكه امكانات مالی برای تحمل این خسارات كافی نبوده و بسیار اندك و از میزان معینی تجاوز نكند. لذا امید به اینكه هر كس برای مقابله با خسارات احتمالی ذخیره مالی كافی در اختیار داشته باشد امری محال است.

معهذا از آنجائی‌كه حوادث همزمان واقع نمی‌شود مجموع امكانات مالی كه در اختیار افراد است برای جبران خسارات ناشی از حوادث واقعه كفایت می‌كند. بنابراین اگر هر فردی كه در معرض خطر است وجهی ذخیره كند و مجموع ذخایر افراد در صندوقی متمركز شود خسارات ناشی از خطرات تحقق یافته از محل موجودی این صندوق قابل جبران است .

با این مقدمه می توان گفت، همكاری و تبادل این افراد سیستمی به‌وجود می آورد كه قادر است خسارات وارد به افراد را هر قدر هم كه سنگین باشد، جبران كند. این سیستم تعاونی كه متكی به ذخیره های كوچك گروه كثیری از افراد است نام بیمه بخود گرفته است .

اهمیت بیمه در فعالیتهای اقتصادی بر كسی پوشیده نیست و تمام كسانی‌كه با فعالیتهای اقتصادی در ارتباط می باشند به نقش مهم و حساس بیمه در رشد و توسعه این فعالیتها اذعان دارند . از طرف دیگر باید این نكته را نیز در نظر داشت كه رشد اقتصادی جامعه نیز می‌تواند عامل توسعه و پیشرفت صنعت بیمه محسوب شود.

در دنیای كنونی ادامه فعالیت و پیشرفت هر بنگاه اقتصادی كه هسته اصلی اقتصاد یك كشور را تشكیل می‌دهد، در صورتی ممكن است كه ریسكهایی را كه این بنگاهها با آن مواجه هستند، شناسایی و به طریقی عواقب ناخوشایند آن جبران گردد . نقش بیمه در پخش كردن و كاستن این ناخوشایندیها است .

ضرورت وجود و گسترش بیمه با توجه به تنوع رو به تزاید و پیچیده تر شدن فعالیتهای اقتصادی معنا پیدا می‌كند

با توجه به ماهیت خطرها، روشهای مختلفی برای توزیع و كاستن خطرها وجود خواهد داشت . مهمترین و موثرترین آنها انتقال خطرها به بیمه گر است . نقش بیمه گر تشكیل اجتماع بزرگی از بیمه گذاران است كه در معرض ریسك یگانه ای قرار دارند . لذا پوششهای بیمه ای سبب می‌شوند كه خسارتهای وارد به بنگاههای اقتصادی موجب تعطیلی فعالیت‌ها و سرمایه گذاری‌های اقتصادی نشود . بعبارت دیگر لطمه های ناشی از حوادث نامطلوب ( اقتصادی، طبیعی و انسانی ) به حداقل تقلیل یابد .

بیمه در اقتصاد امروز جهان نقش بسیار حساسی را بازی می‌كند . دوام فعالیت مجموعه های بزرگ صنعتی را بیمه تضمین می‌كند . كشتی و هواپیماهای غول پیكر به اتكا بیمه به حركت در می آید، فعالیت‌های گسترده بازرگانی مسئولیت‌های سنگین و نگران كننده به دنبال دارد . بیمه انواع مسئولیت‌ها، آرام بخش بازرگانان و صاحبان صنایع و حرفه های مختلف است . گاهی تعهدات آنقدر عظیم است كه نه یک بیمه گر بلكه گروهی از بیمه گران از كشورهای مختلف در دادن تضمین مشاركت می‌كنند و به این ترتیب بیمه‌ امنیت ملی ایجاد می‌كند .

از ویژگی‌های بارز صنعت بیمه در مقایسه با دیگر بخش‌های تولیدی، اهمیت شبكه توزیع و فروش است به‌گونه ای كه در صنعت بیمه تولید با فروش عجین و تفكیك ناپذیر است .

در قرارداد بیمه، بیمه گذار پرداخت حق بیمه و بیمه گر جبران خسارات احتمالی ناشی از حوادث معین را بعهده می‌گیرد در واقع می‌توان گفت كه مجموع این قراردادها، بیمه گذاران متعدد را از طریق بیمه به یكدیگرمرتبط می‌سازد.

واضح است كه حق بیمه پرداختی توسط یك بیمه گذار برای جبران خسارات احتمالی وارد به او کافی نیست و بیمه گر نیز با همه سرمایه اولیه خود قادر به جبران خسارت از محل منابع مالی خود نیست، بلكه این جمع حق بیمه های بیمه گذاران است كه هر خسارت را قابل جبران می سازد.

نقش بیمه گر در صنعت بیمه این است كه بین گروه بیمه گذاران كه به فعالیتهای مختلف مشغول بوده و جان و مال هر یك از آنها به‌نحوی در خطر است، رابطه تعاونی برقرار كند یعنی با متشكل كردن این افراد در سازمان بیمه و دریافت حق بیمه آنها را در قبال صدمات و زیان‌های احتمالی مورد تامین قرار دهد .

انجام این حرفه، كه به بیمه گری معروف است، در صورتی نتیجه مطلوب می آورد كه از یك سری قواعد،اصول،نظامات و محاسبات متكی به آمار و احتمالات برخوردار بوده و قوانین و مقرراتی بر آن نظارت داشته باشد در غیر اینصورت از هدف اصلی خود خارج شده و بجای ایجاد تامین، دچار نابسامانی و آشفتگی خواهد شد .

منظور از اصول و قواعد بیمه كلیه قواعد و ضوابط فنی و حرفه ای و مقررات موضوعه در این حرفه است كه با مسائل و موضوعات حقوقی آن زیر بنای صنعت بیمه را تشكیل میدهد. …

11-1-2 پیشینه فایل

1-11-1-2 مروری بر فایلات گذشته خارجی

كرسنس و گرونینگن در فایلی به بررسی گروه‌های مختلفی از خریداران خدمات بیمه پرداختند در این فایل هر دو گروه مشتریان راضی و ناراضی دلیل عمده انتخاب خود را مزایا، منافع و نرخ بیمه‌های تكمیلی عنوان كردند. در این فایل كه انتخاب خریداران بیمه‌نامه‌ها از بین برندهای بیمه‌گر در حال رقابت مورد بررسی قرار گرفت عواملی چون رسیدگی به شكایات و اطلاع‌رسانی صادقانه از جمله مهمترین عوامل مؤثر در انتخاب برندها بیان شوند.

ماركز و همكارانش در فایلی با عنوان «انتخاب برند در بازار بیمه» به این نتیجه رسیدند كه پایین بودن نرخ فرانشیز شركت‌های بیمه، اطلاع‌رسانی صریح و شفاف در طرح‌های بیمه‌ای و اعطای یارانه‌های دولتی به نرخ حق بیمه‌ها از جمله عوامل مؤثر بر انتخاب خریداران از بین برند شركت‌های بیمه‌ای است

در فایل دیگری كه آلیسون‌رین بر روی نحوه انتخاب مصرف‌كنندگان بیمه‌های سلامتی از بین شركت‌های بیمه صورت گرفت شهرت نام و نشان تجاری و نحوه اطلاع‌رسانی شركت‌های بیمه به عنوان مهم‌ترین دلایل خرید اثرگذار بر انتخاب خریداران خدمات بیمه از بین بیمه‌گران معرفی شدند

در گزارشی كه انتهای سال 2009 میلادی از سوی سازمان جهانی بیمه (WIR) منعكس شد اعلام گردید كه در 5 سال گذشته شفافیت و صداقت در اطلاع‌رسانی و استفاده از تكنولوژی‌های نو به همراه تبلیغات پیگیر بر روی رفتار خرید خریداران خدمات بیمه و انتخاب بیمه‌گر مؤثر برده است

لی و دیگران[1] (2000)، در مطالعه خود اثر مثبت تداعی برند، تصویر برند و برندآگاهی را بر ارزش ویژه برند نشان دادند. چن[2] (2001)، نشان داد كه تعداد تداعی‌ها با ارزش برند ارتباط دارد و هر چه تعداد تداعی‌ها بیشتر باشد، برند بهتر در ذهن می‌ماند. مایر[3] (2003)، در فایلی نشان داد كه نام برند نسبت به سایر ویژگی‌های ملموس و غیرملموس برند، اهمیت بیشتری در ترجیح مصرف‌كننده نسبت به برند دارد. در بسیاری از مدل‌های ارزیابی، از پردات اضافه قیمت جهت اندازه‌گیری ارزش ویژه برند استفاده شده است. در این خصوص می‌توان به فایل‌های فرگوهر[4] (1989)، آكر[5] (1991) و هولدن[6] (1992) اشاره كرد (به نقل از بحرینی‌زاده، 1385، ص 11، 10 و12) …


[1]– Lee et al.

[2]- Chen.

[3]- Mayer.

[4]- Farquhar.

[5]- Aaker.

[6]- Holden.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مبانی نظری و پیشینه فایل بیمه دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd

مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd

… دانلود …

مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd :

سال انتشار : 2015

تعداد صفحات : 9

Introduction: Sleep disorders can influence either directly or indirectly, on the family, colleagues and finally the community. In the realm of children, the most serious complications of sleep is aمقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazdiety and behavioral problems that make them prone to academic failure, family tensions and psychosocial – social trauma. Concerning the significance, outbreak of sleep disorders and its complications, the present study aimed to determine the prevalence of species of sleep disorders and its relation to aمقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazdiety and behavioral problems of female students in the second course of primary, academic year of 1394-1393 in Yazd.Materials and Methods: The method was based on the data collecting by descriptive – correlation kind. The study population consisted of all female students of second course of primary schools in Yazd in academic year of 1393-94 that according to statistics from the Office of Education of Yazd province, their number was 14,541 people. By using Cochran formula with confidence level of 95% and probable accuracy of 5%, a sample size of 259 people was identified. Sampling group was chosen by multistage clustering method and questionnaire: assessment of children s’ sleep habits (Evans, 2000), multidimensional scale of children aمقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazdiety (March, Parker, Sullivan, Staling and Conrez, 1997) and questionnaire of children s’ behavioral problems (Rutter, 1970) were used. In order to analyze data, in descriptive statistic, frequency distribution tables and central indexes and dispersion and in inferential statistic, analysis of variance and regression in analysis of hypotheses was used.

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

مقاله The Prevalence of Sleep disorders and Their Relationship with Anxiety and Behavioral Problems in Second Primary School Female Students in Yazd

رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها

رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها

… دانلود …

رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در مديريت و حسابداري

تعداد صفحات : 19

چکیده مقاله:

در عصر کنونی با ظهور و ورود فناوری های اطلاعاتی به سازمان ها، باعث شده است تا سیستم های اطلاعاتی سازمان و فناوری های مورد استفاده آنها از نقش تعیین کننده ای در انجام وظایف سازمانی برخوردار شوند.بررسی ادبیات موضوعی در حوزه موفقیت سیستم های اطلاعات مدیریت (IS)، شواهد تجربی را فراهم کرده که نشان می دهد سرمایه گذاری صرف در IS و ابزارهای جدید مدیریت (NMT)، دریافت نتایج بهتر در کسب و کار را تضمین نمی کنند. در این مقاله به فرهنگ سازمانی به عنوان یک عامل مهم در موفقیت یا عدم موفقیت پذیرش سیستم های اطلاعاتی (IS) اشاره شده است. می توان سیستم های اطلاعاتی را مجموعه ای از اجزا به هم وابسته دانست که اطلاعات را جمع آوری ،پردازش ، ذخیره و توزیع می کنند تا از فرآیند تصمیم گیری و کنترل سازمان پشتیبانی گردد. شناخت سیستم های اطلاعاتی برای مدیران امری حیاتی است و مدیران نمی توانند از آن غافل باشند، چرا که اغلب سازمانها برای بقاء و پیشرفت خود نیاز به سیستم های اطلاعاتی دارند. سازمانها و سیستم های اطلاعاتی رابطه متقابلی با هم دارند. تحقیق حاضر با روش توصیفی و با هدف بررسی نقش سیستم های اطلاعاتی مدیریت در عملکرد سازمانها به این مقوله مهم پرداخته است. نتایج بیانگر این است که سیستم های اطلاعاتی نقش مهمی در عملکرد سازمان ها ایفا می کنند.

اینک شما با جستجوی رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها وارد صفحه فروش فایل دانلودی رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

رابطه بين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت و عملکرد سازمان و نقش فرهنگ سازماني در پذيرش سيستم هاي اطلاعاتي در سازمان ها

بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک)

بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک)

… دانلود …

بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي يافته هاي نوين علوم و تکنولوژي

تعداد صفحات : 4

چکیده مقاله:

ضدعفونی کارخانجات صنایع غذایی یکی از عوامل مهم در تامین غذای سالم می باشد. آزمایش حاضر به منظور مقایسه روش هایضدعفونی در کارخانه های صنایع غذایی انجام شد. تیمارهای آزمایش شامل شاهد (بدون ضدعفونی)، آب مقطور، الکل و آب یونیزهشد با دستگا واتر لوکس با محلول HOCL با سه تکرار در کارخانه زرشک انجام شد. نتایج حاصل از آزمایش نشان داد که تمامیتیماریا تاثیر مثبتی بر کاهش میزان آلودگی میز کار و دستگاه کارخانه در مقایسه با تیمار شاهد را دارا هستند. همچنین نتایج نشانمی دهد کاربرد الکل تاثیر بیشتری در کاهش میزان آلودگی میزکار و استفاد از محلول HOCL با آب یونی شده، توسط دستگاهواتر لوکس بیشترین اثر را در کاهش آلودگی دستگاه دارد. این تحقیق برای اولین بار در ایران با استفاده از دستگاه واترلوکس انجامشد است و نیاز به بررسی های بیشتری می باشد.

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک) آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک) و بررسی کامل هدایت میشوید

بررسي تاثير عملکرد دستگاه واترلوکس در ضدعفوني کنندگي دستگاه خشک کن صنايع غذايي (مطالعه موردي کارخانه صنايع غذايي زرشک قاين سرشک)

مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد

 مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد

… دانلود …

مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد :

محل انتشار: اولین همایش ملی کشاورزی پایدار و تولید محصول سالم

تعداد صفحات: 5

نویسنده(ها):

حسین قاسمی – کارشناسی ارشد بیابانزدایی، سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی
غلامرضا هادربادی – رییس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی
محمد جعفری – استاد دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران
مرتضی یاری – مدیر اجرایی پروژه بین المللی ترسیب کربن

چکیده:

بادشکن تاثیر زیادی در کاهش سرعت باد و ایجاد میکرو کلیما در پشت و جلو بادشکن دارد. دشت حسین آباد سربیشه جزو مناطق بیابانی به شمار می رود و در معرض وزش باد های 120 روزه قرار دارد. در این تحقیق بادشکن زنده از نوع علوفه ایZeaSorghum bicolor وmaysبا دو آرایش و سه تراکم مختلف در سه تکرار و عمود به جهت باد غالب منطقه ایجاد و جهت حفاظت از مزرعه ارزن احداث گردید. نتایج نشان داد که بادشکن سرعت باد را به کمتر از سرعت آستانه فرسایش تقلیل داده وهمچنین عملکرد مطلوبترین آرایش و تراکم بادشکت قادر به افزایش عملکرد محصول ارزن تا 43 % میباشد. همچنین برآورد اقتصادی ناشی از احداث بادشکن نیز انجام گردید که نتایج حاکی از توجیه اقتصادی اجرای طرح می باشد.

عنوان محصول دانلودی: مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد
یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود مربوط به مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد را در ادامه مطلب ببینید
مقاله توجيه اقتصادي بهره گيري از بادشکن علوفه اي در حفاظت از مزارع در مناطق خشک و بياباني (مطالعه موردي:دشت حسين آباد

مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor

 مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor

… دانلود …

مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: دهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

Hassan Hashemipour Rafsanjan – Chemical engineering department, Sh. BahonarUniversity, Kerman,
Esmail Jamshidi – Chemical Engineering Department, AmirKabir University of Technology,
Massoud Rostam-Abadi – Illinois state geological survey, University of Illinois at Urbana-Champaign, Illinois, USA

چکیده:

Coal as an important carbonaceous material is widely used to produce activated carbon. Around %60 of activated carbon products are coal based in the world. The properties of activated carbon product are mainly depended on the coal mine region. In this work activated carbon production from some operating coal mines in Iran was studied. Eleven mines among more than thirty mines were selected for producing activated carbon. The criteria for selecting the mines were some proper characteristic of the coal such as low ash and sulfur content and low plasticity. After pretreatment of the coal samples, the steam activation of each sample is studied in different temperature and resident time. The results showed that the activation behavior of the coal samples were different compare to each other. The results show activated carbons with surface area of 400 m2/gr up to 1300 m2/gr can be produced from different coals in different activation conditions. This different behavior can be related to different maceral composition of the coal samples.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله The Comparison of activated carbon characterization produced from Iranian coals in rotary kiln reactor

مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ

مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ

… دانلود …

مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ دارای 44 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ :

سال انتشار : 1391

تعداد صفحات : 44

با گذشت دو دهه از آغاز بحران قره باغ هنوز این بحران حل نشده است و روند کنونی، آینده آن را در هاله‌ای از ابهام نشان می‌دهد. طبق نتایج این پژوهش، از مهمترین موانع حل بحران قره‌باغ نبود رویکرد منسجم در تلاش‌های میانجیگری بین‌المللی برای حل بحران است که این موضوع تابع منافع راهبردی و درک ژئوپلیتیک متفاوت بازیگران ذی‌نفع در میانجیگری بین‌المللی، نگاه متفاوت آنها نسبت به بحران، رفتار جانبدارانه میانجیگران و دیگر شرایط پیچیده میانجی‌گری بین‌المللی در بحران قره‌باغ است. در این بین، بررسی عمیق‎تر از تجارب میانجیگری بین‌المللی در چارچوب تلاش‌های سازمان ملل و سازمان امنیت و همکاری اروپا در قره‌باغ نشان می‌دهد که عموماًً در این روند اهداف دیگری در ورای اهداف بشردوستانه دنبال می‌شود. در این بین، بازیگران اصلی (روسیه، آمریکا، فرانسه) در این میانجیگری بین‌المللی سعی دارند با استفاده سیاسی – ابزاری از فضای بحران، با مدیریت بحران در بستر ساز‌و‌کار میانجیگری، علاوه بر تقویت حوزه نفوذ خود در قفقاز جنوبی از افزایش نفوذ رقبای خود در آنجا جلوگیری نمایند.

با سلام،محصول دانلودی مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ هدایت میشوید
مقاله بررسي و تحليل ماهيت ميانجيگري بين‌المللي در بحران ژئوپليتيک قره‌باغ

مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان

 مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان

… دانلود …

مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان :

چکیده:
سه گونه‌ی زیره کرمانی bunium persicum، گیاه گارچی frullago angulata ، گیاه بیلهر یا اشترک dorema aucheri متعلق به خانواده چتریان در تابستان 1391 از ارتفاعات شهرستان بردسیر در استان کرمان، در مرحله میوه‌دهی جمع‌آوری و در سایه خشک شود. از گیاه bunium persicum, frullago angulata با روش تقطیر با آب توسط دستگاه کلونجر اسانس‌گیری به عمل آمد. ولی از گیاه dorema aucheri با استفاده از هگزان عصاره‌گیری شد. ترکیب‌های شیمیایی هر سه گیاهتوسط روش کروماتوگرافی گاز متصل به شناساگر طیف نگار جرمی (GC-MS) شناسایی شد. در عصاره dorema aucheri 9 ترکیب مشاهده شد که 22/98 کل ترکیب‌ها را شامل شده و 16 ترکیب شناسایی شد که 72/95 از کل ترکیب‌ها را شامل شده و عمده‌ترین ترکیب‌های آن شامل: کومین آلدئید (53/20) گاما – ترپینن (93/23) 3- کارن -10- آل (99/27)، 2- کارن -10- آل (49/9)بودند.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي فيتوشيمايي سه گونه Ferulago,dorema aucheri, bunium persicum, angolata در استان کرمان

مقاله برتري غني سازي گندم در مزرعه بر غني سازي آرد در کارخانه در ارتقاء سطح سلامت جامعه

 مقاله برتري غني سازي گندم در مزرعه بر غني سازي آرد در کارخانه در ارتقاء سطح سلامت جامعه

… دانلود …

عمومیعزیز2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله برتري غني سازي گندم در مزرعه بر غني سازي آرد در کارخانه در ارتقاء سطح سلامت جامعه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله برتري غني سازي گندم در مزرعه بر غني سازي آرد در کارخانه در ارتقاء سطح سلامت جامعه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله برتري غني سازي گندم در مزرعه بر غني سازي آرد در کارخانه در ارتقاء سطح سلامت جامعه :

محل انتشار: یازدهمین کنگره علوم خاک ایران

تعداد صفحات: 2

نویسنده(ها):

محمدجعفر ملکوتی – استاد دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس
امین ملکوتی – پزشک عمومی
عزیز مجیدی – دانشجوی دکتری گروه خاکشناسی دانشگاه تربیت مدرس
احمد بای بوردی – عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

چکیده:

یکی از اصول اولیه تولید پایدار، ارتقاء کیفی خاک از بعد حاصلخیزی و برگرداندن مجدد عناصر غذایی جذب شده توسط گیاهان به خاک می باشد که متاسفانه در برنامه کودی کشور نادیده گرفته شده است. در حالیکه نسبت جذب عناصر غذایی از خاک عمدتا به صورت 100(N) -15 (P) -80(K) -30(S)-+0/30Mn) +0/30(ca) -15(Mg) + 0/50(Fe) +/0/20(Zn)+ 0/10(Cu) +0/05(B) می باشد لیکن بیش از 86 درصد از کودهای مصرفی کشور را در حال حاضر کودهای نیتروژنی و فسفاتی تشکیل می دهند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله برتري غني سازي گندم در مزرعه بر غني سازي آرد در کارخانه در ارتقاء سطح سلامت جامعه روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله برتري غني سازي گندم در مزرعه بر غني سازي آرد در کارخانه در ارتقاء سطح سلامت جامعه

معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID

معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID

… دانلود …

معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي رويکردهاي نوين در علوم، مهندسي وتکنولوژي

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

شناسایی از طریق امواج رادیویی یکی از مفیدترین فناوری هایی است که با رشد بسیار سریع خود مورد پذیرش تجارتهای امروز قرار گرفته است. پذیرش فناروی جمع آوری اتوماتیک داده ها با تدوین استانداردهای کلیدی منجر به اشتیاق بیشتر علاقمندان به بهره مندی از این سیستمها شده است. شناسایی از طریق امواج رادیویی ارزش زیادی بری خیلی از صنایع و کاربردهای عرضه کرده است. هرچندکه این عدم درک این فناوری و همچنین پاسخ این سوال که چگونه می تواند امنتیت لازم را ایجاد کند، برخی از سازمان ها را از بهره مندی از این فناوری دچار تردید کرده است . این مقاله ضمن ارائه یک دید کلی از فناروی شناسایی از طریق امواج رادیویی و قابلیت های آن، در رابطه فرکانس های عمومی و فناوری های که فعالیتهای تجاری از آنها استفاده میکنند، شناسایی استانداردهای اصلی ومعرفی راه هایی که منجر به بهره مندی از مزایای شناسایی از طریق امواج رادیویی برای ایجاد تسهیلات، دقت و امنیت بیشتر می شود، توضیحاتی را عرضه می کند

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

معماري فنآوري شناسايي از طريق امواج راديويي RFID