مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته

مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته

… دانلود …

مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته :

تعداد صفحات : 14

رشد اقتصادی یکی از اهداف اصلی کشورهاست، ممکن است رسیدن به این هدف، به آلودگی‌های زیست‌محیطی منجر شود. مقاله حاضر برای نخستین بار به آزمون فرضیه کوزنتس با روش گشتاور تعمیم‌یافته در قالب دو مدل برای کشورهای عضو اوپک می‌پردازد. در این مطالعه فرضیه منحنی زیست‌محیطی کوزنتس برای کشورهای عضو اوپک، با استفاده از روش گشتاور تعمیم‌یافته برای دوره زمانی 2013-1992 بررسی شد. CO2 به ‌عنوان بیشترین سهم در ترکیب گازهای گلخانه‌ای، برای آزمون فرضیه کوزنتس مورد استفاده قرار گرفت. بر اساس نتایج به‌دست آمده فرضیه منحنی زیست‌محیطی کوزنتس برای کشورهای اوپک در قالب هر دو مدل پذیرفته نشد، مسیر آلودگی این کشورها هنوز به سرعت صعودی می‌باشد و به شرایط نقطه‌ بازگشت منحنی نرسیده است. در واقع میزان انتشار گاز دی اکسیدکربن در این کشورها در فرآیند رشد اقتصادی به‌طور مستمر افزایش می‌یابد. رشد شهرنشینی، رشد جمعیت، مصرف انرژی و تولید ناخالص داخلی حقیقی بر انتشار گاز گربنیک اثر مثبت و معنی‌داری در کشورهای عضو اوپک دارد. در بین کشورهای عضو اوپک، عربستان بیشترین انتشار گاز کربنیک سرانه و رشد اقتصادی را داراست و ایران جایگاه چهارم را در انتشار گاز کربنیک سرانه، رشد اقتصادی در کشورهای عضو اوپک دارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله آزمون منحني محيط زيستي کوزنتس در ايران و کشورهاي عضو اوپک: کاربردي از روش گشتاورهاي تعميم يافته