مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک

مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک

… دانلود …

مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک :

تعداد صفحات : 24

امکان دستیابی به اطلاعات دقیق و قابل اعتماد در خصوص املاک و اطلاع از «وضعیت حقوقی » آنها به هنگام معامله، از اهمیت فو قالعاده ای برخوردار است. به گونه ای که اشخاصی که در صدد تملک یک ملک هستند، وقت و هزینه زیادی را صرف کسب اطلاعات دربار آن م یکنند. اما همیشه این تلاش ها به نتیجه نمی رسد و ممکن است منتقل الیه با شخصی مواجه شود که در واقع مالک ملک مورد انتقال نبوده و یا معاملات معارضی نسبت به ملک انجام داده باشد. رفع این مشکل، یکی از مبانی ایجاد نظام های ثبتی است؛ به این معنا که نظام ثبتی باید امکان اطلاع رسانی سریع و دقیق در خصوص وضعیت حقوقی املاک را به اشخاص ذ ینفع فراهم کند و به این وسیله زمین بروز بسیاری از تعارضات را از بین ببرد و امکان حمایت از حقوق ثبت شد منتق لالیه را در برابر معاملات ثبت نشد معارض نسبت به ملک مورد معامله فراهم کند. این کارکرد نظام ثبتی در اطلاع رسانی و حمایت از اشخاص ثالث از راه رفع تعارض، با عنوان «حق دسترسی به اطلاعات » مطرح می گردد که محدود آن را باید قانو نگذار تعیین کند. البته باید به گون های عمل کرد که سبب هتکحریم خصوصی اشخاص نشود؛ به این معنا که هم امکان حمایت از اشخاص ثالث فراهم شود و هم تعرض به حریم خصوصی اشخاص صورت نگیرد. در این مقاله این کارکرد نظام ثبتی مورد بررسی قرار م یگیرد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله جايگاه حمايت از اشخاص ثالث در نظام هاي ثبت املاک