مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه

مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه

… دانلود …

مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دهمين سمينار بين المللي مهندسي رودخانه

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در میان سازه های استهلاک انرژی، حوضچه آرامش با جریان عبوری از زیر دریچه بیشترین میزان استهلاک انرژی را دارد. مساله مهم در مورد این نوع از سازه های مستهلک کننده انرژی، سرعت بستر زیاد و در نتیجه تنش برشی زیاد در کف می باشد. این تحقیق در یک فلوم آزمایشگاهی به طول 10 متر و عرض 80 سانتی متر در پنج دبی در بازه 70 تا 120 لیتر بر ثانیه و پنج عدد فرود در بازه 1.75 تا 3 انجام گرفت. نتایج نشان داد که سرعت بستر جت عبوری از زیر دریچه به میزان 78 تا 80 درصد و استهلاک انرژی آن 18 تا 27 درصد بیشتر از حوضچه آرامش با جت های افقی مستغرق می باشد. در حالت جت عبوری از زیر دریچه و پرش هیدرولیکی مستغرق، میزان استهلاک انرژی در اعداد فرود پایین در حدود 16 درصد بیشتر از میزان آن در جت های افقی مستغرق می باشد و با افزایش عدد فرود مقدار استهلاک انرژی مساوی و در ادامه برای جت های افقی مستغرق بیشتر می شود.

اینک شما با جستجوی مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقايسه آزمايشگاهي سرعت نزديک بستر و استهلاک انرژي در حوضچه آرامش با جت هاي افقي مستغرق و جريان عبوري از زير دريچه