کفالت و آثار آن در فقه و حقوق

کفالت و آثار آن در فقه و حقوق

… دانلود …

کفالت و آثار آن در فقه و حقوق دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کفالت و آثار آن در فقه و حقوق کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کفالت و آثار آن در فقه و حقوق،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کفالت و آثار آن در فقه و حقوق :

سال انتشار : 1396

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

کفالت یکی از ابواب فقهی حقوقی است که امروزه در حوزه دادگاهها و محاکم قضایی به طور گسترده ای رواج یافته است و در دعاوی کیفری و مدنی مطرح می شود.پس می طلبد که این مسیله به طور جدی بررسی شود. که می بایست ، فرد کفیل به و ظیفه قانونی خود عمل کند ، اما با وجود این ،عواملی سبب می شود که کفیل نتواند مکفول را به دست صاحب حق برساند . آثارکفالت باید محدود به رابطه میان رضای کفیل و مکفول له باشد. و در واقع می بایست تعهدهای کفیل را معین کند. در صورتیکه کفالت به اذن یا درخواست مکفول انجام پذیرد ، این اذن و درخواست حاوی تعهد به حضور کفیل است، به همین جهت هم اگر مکفول از اجرای تعهد خود امتناع کند و از این راه خسارتی به کفیل وارد شود ، باید آن را جبران سازد. هدف ما در این تحقیق بررسی آثار کفالت در فقه و حقوق می باشد. لذا عواملی سبب از بین رفتن مسیولیت کفیل می شوند که نظرات فقهاء و حقوقدانان را مورد بررسی قرارمی دهیم.

اینک شما با جستجوی عبارت کفالت و آثار آن در فقه و حقوق وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
کفالت و آثار آن در فقه و حقوق