جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي

جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي

… دانلود …

جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : همايش بين المللي حقوق علوم سياسي و معارف اسلامي

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

جرم شناسی سبز شاخه ای از جرم شناسی انتقادی می باشد. این شاخه از جرم شناسی به عنوان رویکردی نوین در اوایل دهه 1990 در میان جرم شناسان امریکایی ظهور پیدا کرد. نظریه پردازان این شاخ از جرم شناسی، معتقدند که جرم شناسی متعارف در پاسخگویی و تحلیل آسیب های اکوسیستم با شکست روبرو شده است. بنابراین ما نیازمند به اتخاذ رویکردی نوین به منظور مقابله با آسیب های زیست محیطی هستیم. در این رویکرد نوین جرایم موضوع بحث به دلیل اینکه به صورت بالقوه و بالفعل خطرات زیادی برای طبیعت و موجودات زنده دارند دارای عنصر روانی مفروض برای متهم می باشد. شایان ذکر است در قانون مجازات اسلامی به صورت پراکنده و نامنظم و به طور مستقیم و غیرمستقیم نقش جرم شناسی سبز مشهود می باشد.

اینک شما با جستجوی جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي وارد صفحه فروش فایل دانلودی جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

جرم شناسي سبز و جلوه هاي آن در قانون مجازات اسلامي