بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM

بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM

… دانلود …

بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : نهمين همايش ملي مهندسي مکانيک

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

حفاری جهت دار جز لاینفک حفاری جهت توسعه میادین نفتی است. در این نوع حفاری از موتورهای درون چاهی مثبت برای بالا بردن سرعت حفاری عمودی استفاده می شود. این موتورها از سیال تحت فشار بین روتور و استاتور لاستیکی برای دوران استفاده می کنند.اصلی ترین عامل از کار افتادن این موتورها شکست الاستومر لاستیکی استاتور آنها در اثر عبورگل حفاری تحت فشار است. دراین مقاله عوامل تاثیر گذار بر عمر و شکست الاستومر لاستیکی بررسی و پیشنهادی برای جایگزینی آن مطرح می گردد. به این منظور شبیه سازی کامل روتور و استاتور به صورت سه بعدی تحت تاثیر بارهای دینامیکی، فشار، حرارت و نوع الاستومر به روشFSIو با در نظر گرفتن نوع گل حفاری انجام گردید. نتایج شبیه سازی بانمونه مدل تجربی در اثر تنش های حرارتی انطباق پیدا نمود. نتایج نشان داد تغییر نوع لاستیک الاستومر می تواند بارهای تنشی و حرارتی بیشتری را تحمل نماید و عمر بالاتری نسبت به خوردگی داشته باشد.

اینک شما با جستجوی بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي عوامل موثر بر تخريب لاستيکي استاتور جهت افزايش عمر موتورهاي PDM