بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز

بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز

… دانلود …

بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي مهندسي عمران،معماري ومديريت بحران

تعداد صفحات : 21

چکیده مقاله:

صنعت بتن از مهمترین زیرساختهای ساختوساز کشور محسوب می شود. در سالهای اخیر محققین کشورهایمختلف جهان در پی حل کردن معضلات تکنولوژی بتن، فعالیتهای بی شماری را انجام دادهاند. از معضلات اساسی بتن هایرایج در کشورمان میتوان به عدم دوام کافی بتنها اشاره کرد. دوام بتن های خودتراکم به عوامل شیمیایی و فیزیکی فراوانیوابسته است. اگر مقدار نفوذپذیری بتن کنترل شود، می توان بهبود قابل توجهی را در دوام بتن مشاهده کرد. این تحقیقباهدف بررسی رابطه بین یکی از شاخصهای دوام و سایر ویژگی های بتن انجام گرفت تا به کمک آن بتوان در مواردی کهمحدودیت زمان و امکانات وجود دارد، به طور تقریبی با توجه به برخی از مشخصات اولیه بتن، وضعیت دوام آن را حدس زد.در این پژوهش 45 طرح مخلوط دوجزیی با استفاده از پوزولان های خاش، میکروسیلیس، زیولیت، سرباره کوره آهن گدازی،اصفهان و همچنین یک ماده کریستال ساز پایه سیمانی، به همراه 3 طرح مخلوط شاهد با نسبت های آب به سیمان 0/4،0/45 و 0/5 ساخته شد. از نتایج این تحقیق می توان به بهبود دوام بتن خودتراکم در اثر استفاده مناسب از پوزولان ها وهمچنین وجود روابط خطی بین وزن مخصوص نمونه ها و جذب آب کل آنها اشاره کرد.

اینک شما با جستجوی بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي يکي از شاخص هاي دوام در بتن هاي خودتراکم حاوي پوزولان هاي طبيعي، مصنوعي و مواد کريستال ساز