مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه

 مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه

… دانلود …

مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه :

محل انتشار: هفتمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

سپیده آقاجانی – کارشناسی ارشد دانشکده علوم کشاورزی دانشگاه مازندران
محمدتقی برارپور – استادیار دانشکده علوم کشاورزی دانشگاه مازندران

چکیده:

مطالعات مزرعه ای به منظور بررسی اثر بقایای آفتابگردان بر رشد عملکرد پنبه در قالب طرح بلوک های کامل تصادفی با 4 تکرار و 15 تیمار در زمرعه تحقیقات دانشکده کشاورزی ساری انجام شد. تیمارها شامل بقایای تزاه آفتابگردان در میزان های (8 و 16 درصد) از ریشه، ساقه، برگ، برگ ـ ساقه، برگ ـ ریشه، ساقه ـ ریشه، برگ ـ ساقه ـ ریشه که با خاک مخلوط شد و تیمار شاهد بدون بقایا در نظر گرفته شد.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله اثر آللوپاتي پسمان هاي آفتابگرئدان بر روش و رشد پنبه