بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي

بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي

… دانلود …

بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي مطالعات اجتماعي فرهنگي و پژوهش ديني

تعداد صفحات : 18

چکیده مقاله:

مدیریت ابزاری اساسی برای موفقیت در زندگی فردی و اجتماعی است و فرایندی است که تمام وجوه زندگی را در برمی گیرد. اخلاق مدیریتی، استاندارهایی اخلاقی توسط مدیران جهت هدایت سازمانهایشان می باشد. در مدیریت بویژه مدیریت اسلامی، بهترین الگو برای یافتن معیارهای اخلاق مدیریتی، سیره پیامبراکرم (ص) ، امامان معصوم (ع) خصوصا امام رضا (ع)می باشد. از آنجا که گفتار و کردار امام رضا (ع) ، تفسیر عملی قرآن مجید و ترویج سنتهای نبوی می باشد بنابراین ایشان را باید بعنوان الگو و نمونه اخلاق مدیریتی دانسته و شیعه ایشان بود. در بینش حضرت رضا (ع) رابطه اخلاق با مدیریت رابطه تنگاتنگی دارد. زیرا مدیریت و رهبری بدون رعایت اخلاق و ارزش های انسانی ارزشی ندارد و تخلق به اخلاق برای یک مدیر، ابزاری است که راه را برای او هموار کرده واو را در رسیدن به سعادت یاری می دارد ودر نهایت او را به هدف نهایی که تقرب به خداوند است، می رساند. در این جستار سعی بر آن شده است که با روشی توصیفی- تحلیلی به بررسی اخلاق مدیریتی در سیره رضوی پرداخته شود زیرا که امام رضا (ع) پای بندی به اخلاق در کنار تخصص را ، لازمه مدیریت شایسته و بویژه مدیریت اسلامی می دانند.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي اخلاق مديريتي با تاکيد بر سيره رضوي