تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب

تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب

… دانلود …

تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي علوم انساني با رويکرد بومي – اسلامي و با تاکيد بر پژوهش هاي نوين

تعداد صفحات :20

چکیده مقاله:

امروزه بواسطه ی فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و ماهیت تعاملی آن، شاهد پلورالیسم فرهنگی هستیم که با در معرض گذاشتن هویت های متنوع، کثرت افکار و عقاید، سبب آشنایی با فرهنگ های گوناگون و در نهایت باز اندیشی کاربران در ارزش های هویتی ایشان می شود. از آنجا که شبکه اجتماعی کلوب دات کام بزرگترین جامعه مجازی ایرانیان می باشد لذا در نظر داریم تا چگونگی تجلی هویت قومی کاربران را در این شبکه مورد مطالعه قرار دهیم بدین منظور، پژوهش حاضر ابتدا با تلاش نظری سنت جامعهشناختی و ارتباطات، از طریق پیمایش و تکنیک پرسشنامه آنلاین برای جمع آوری دادهها استفاده شده است. جامعه آماری این پژوهش کاربران شبکهاجتماعیکلوب می باشند؛ که با توجه به محدودیت زمانی و بالا بودن جمعیت جامعه آماری، حجم نمونه از طریق فرمول کوکران 385 نفر با شیوه نمونه گیری تصادفیساده انتخاب شد. جهت احتساب اعتبار شاخص از اعتبار صوری، محتوایی و جهت احتساب روایی شاخص ها از آلفایکرونباخ استفاده شد. مهمترین یافته پژوهش حاکی از این است که شبکه کلوب به عنوان یکی از عوامل پذیرش تکثر و نسبیگرایی برای کاربران، فضایی سالم و عاری از قوم مداری و قوم ستیزی را بوجود آورده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تجلي هويت بازانديشانه در فضاي کلوب دات کام مطالعه موردي: هويت قومي کاربران شبکه اجتماعي کلوب