گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد)

گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد)

… دانلود …

گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنگره بين المللي عمران ، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

هر در حال حاضر هدف اساسی برنامه ریزی توسعه، نایل شدن به توسعه پایدار است. دستیابی به توسعه پایدار در گرو توجه به ارکاناقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی در یک جامعه است و گردشگری به عنوان فعالیتی اثرگذار بر تمامی ارکان توسعه بیش ازگذشته نیازمند مطالعه است. توسعه گردشگری با ایجاد مشاغل جدید در بخش های مختلف اقتصادی و با افزاش دستمزد و درآمد افراد برساختار اقتصاد جامعه تاثیرگذارد. استان یزد به عنوان یکی از استان های توانمند کشور با دارا بودن قابلیت های بی نظیر اکوتوریستی،ژیوتوریستی و تاریخی از نظر توسعه از استان برتر است، پژوهش حاضر با هدف ترویج گردشگری الکترونیک در استان یزد و شهرستاناردکان به عنوان راهکاری نوین و اساسی در جهت توسعه استان تدوین گردیده است. رویکرد حاکم بر پژوهش پیمایشی و توصیفی-تحلیلی است، نتایج حاکی از آن است با ارایه زیرساخت های گردشگری مجازی و فراهم کردن زیرساخت های شهر الکترونیک درشهرستان اردکان و دیگر شهرهای استان یزد، با ظرفیتسازی و آگاه سازی جامعه محلی نسبت به گردشگری و ارایه الگوی گردشگریپایدار مبتنی بر جامعه محلی و اقداماتی در چارچوب ظرفیت سازی و ایجاد فرصت های اقتصادی، گسترش و تجهیز مراکز فرهنگی نظیرکتابخانه و موزه مردم شناسی، پاک سازی زیست محیطی، مرمت و بازسازی خانه های قدیمی، پژوهش در زمینه صنایع دستی بومی،مطالعات مردم شناسی، تشویق زمینه های ایجاد تشکل جوانان، شهر اردکان می تواند به یک قطب مجهز توریستی – سیاحتی بالفعل وکنترل شده تبدیل گردد.

اینک شما با جستجوی عبارت گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد) وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
گردشگري الکترونيک راهکاري نوين در توسعه پايدار شهري (مطالعه موردي: شهر اردکان استان يزد)