شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي

شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي

… دانلود …

شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

یکی از چالشهای اصلی در مباحث مربوط به شناسایی رفتار انسان شناسایی تعداد رفتارهایی است که از انسان سر می زند چرا که شناسایی رفتارهای گوناگون انسان کاری بسیار سخت و نیاز به داده های اموزشی بسیاری دارد. در این مقاله با استفاده از روش ساخت کیفی ویژگی که مشتمل بر 5 ویژگی ارزشمند مکانی و زمانی بوده و استخراج با ارزشترین ویژگی از مجموع ویژگی ها سعی گردیده است که دقت شناسایی رفتارهای انسان را در ویدیو افزایش دهد. دقت راه حل پیشنهادی در این مقاله، بر روی بانک داده استاندارد دانشگاه فلوریدا برابر با 96% درصد می باشد که نسبت به راه حل های مشابه از توانایی خوبی برخوردار می باشد. همچنین از طبقه بندی نزدیکترین همسایه استفاده شده است که این الگوریتم با توجه به ارزشمند بودن کیف ویژگی ساخته شده از رفتارهای انسان، برای شناسایی کلاسهای تعریف شده کار سختی در پیش ندارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

شناسايي رفتار انسان با استفاده از ساخت کيف ويژگي