طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم

طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم

… دانلود …

طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

آنتن F – شکل در8GHz.2 ،25GHz.4 و83GHz.6 برای کاربردهای بی سیم در این مقاله بدست آمده است . و ابعاد آن 6mm.1*24*32 با تولید سه باند رزونانسی در شبکه های بی سیم است . در طراحی بترتیب از الگوی خط مسطح مایکرواستریپی در پچ و ایجاد یک اسلات I شکل در ابتدای خط تغذیه برای ایجاد رزونانس استفاده شده است . محدوده ی پهنای باند در رنج فرکانسی 10GHz-2.2 فعالیت می کند . زیر لایه آنتن از جنس FR4 با ثابت دی الکتریک 4.4 و ضخامت 6mm.1 و DRA با ثابت دی الکتریک 10 و ضخامت 5mm . در طراحی این آنتن از نرم افزار سه بعدی HFSS بهره گرفته شده است و کلیه نتایج شبیه سازی آنتن با استفاده از این نرم افزار بدست آمده است .

اینک شما با جستجوی عبارت طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
طراحي و شبيه سازي يک آنتن جديدF شکل با سه باند رزونانسي براي کاربردهاي بي سيم