مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي

مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي

… دانلود …

مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مديريت، اقتصاد و علوم انساني

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

مقاله حاضر با هدف خلق مدل نقشه ی ذهنی مالی هوشمند برای مشاوره مالی هوشمند شخصی تهیه شده است. با توجه به این نکته که مدیریت مسایل مالی شخصی در زندگی هر فرد از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، لذا در این مقاله سعی شده است تا با طراحی نقشه ذهنی مالی هر شخص و مقایسه آن با نقشه ذهنی مالی هوشمند نقاط ضعف و قوت آن کشف و در نهایت با استفاده از این اطلاعات، اقدام به مشاوره مالی هوشمند شخصی نموده و به ارایه راهکارها برای مدیریت مالی هوشمند و تصمیم گیری مالی شخصی بپردازیم. همچنین ثابت می کنیم به دلیل اینکه نقشه ذهنی مالی از ذهن خود فرد بیرون آمده، بررسی آن به منظور مشاوره مالی شخصی می تواند تاثیر پذیری بسیار بالایی بر ذهنیت مالی و ادامه رفتار عملی مالی فرد داشته باشد. منظور از مشاوره مالی هوشمند شخصی این است که به افراد کمک کند تا بتوانند تصمیمات مالی هوشمند و مطلوب بگیرند و مسایل مالی خود را هوشمندانه مدیریت کنند. و ابزار ما برای این هوشمندی، نقشه ی ذهنی مالی می باشد. مشاوره مالی می تواند با افزایش اطلاعات و دانش مالی لازم و نیز ایجاد تقارن اطلاعاتی مالی بین افراد جامعه و کاهش تورش ها و توجه ویژه به این نکته که تصمیم گیری در انسان ترکیبی از عقل و احساس است، در حل و مدیریت مسایل مالی افراد جامعه به آنها کمک نماید.

اینک شما با جستجوی عبارت مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مشاوره مالي هوشمند شخصي با استفاده از نقشه ذهني مالي