کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل

کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل

… دانلود …

کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي رويکردهاي نو در مهندسي برق و کامپيوتر

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

شبکه های برق در وضع بحرانی از نظر زیر ساختی به سر می برند. در چند سال اخیر شبکه های برق در سراسر جهان شکست های بسیار بزرگی را تجربه کرده اند که باعث بوجود آمدن ضررهای مالی هنگفتی شده است. در آینده نچندان دور با اتمام سوخت های فسیلی و عدم تعادل بین عرضه و تقاضای در بازار برق، قدیمی شدن تجهیزات و عدم وجود ارتباط صحیح و موثر در خطوط انتقال باعث کاهش بهره برداری از شبکه های برق خواهد شد به همین دلیل کشورهای مختلف و شرکت های بزرگ به تازگی دست به بازسازی شبکه های برق برای پاسخگویی و بالابردن کیفیت انرژی و در دسترس بودن انرژی برق را در هر نقطه یکی از خواسته های اساسی کشورها در قرن 21 می باشد. با پیشرفت تکنولوژی در علم الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری ICTمیتوان به این امر بسیار مهم دست پیدا کرد. شبکه های جدید موسوم به شبکه های هوشمند برق با بکار بردن فناوری های نوین ICT در حال خلق شدن می باشد. روند روبه رشد شبکه های هوشمند SG و نیاز ارتباط مستمر بین مصرف کننده و شبکه برق نیازمند زیر ساخت های ارتباطی با قابلیت بالا و هزینه کم میباشد که این امر توسط شبکه های حسگر بی سیم WSN میسر می شود. شبکه های حسگر بی سیم دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشند و کاربرد های وسیع را در انواع علوم دارند. در این مقاله ما قصد داریم مدیریت مصرف انرژی برق در مشترکان خانگی با استفاده از WSN مورد بررسی قرار دهیم. با بررسی عملکرد شبکه های حسگر بی سیم از نظر نسبت تحویل بسته ها ratio delivery ، تاخیر و وریانس تاخیر بسته PVD در زمان و اندازه های مختلف شبکه را مورد بررسی قرار خواهیم داد. ما همچنین نتایج و خروجی های عددی مرتبط با کاهش هزینه، پیک بار و انتشار گاز های گلخانه ای بعد از مدیریت مصرف انرژی توسط مصارف خانگی را مورد بررسی و نشان خواهیم داد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل وارد صفحه فروش فایل دانلودی کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

کاربرد شبکه هاي حسگر بي سيم در شبکه هاي هوشمند برق SG و هوشمند سازي منازل