ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي

ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي

… دانلود …

ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و فناوري پدافند نوين (علوم و فناوري هاي پدافند غير عامل)

تعداد صفحات :16

بمب های گرافیتی از جمله سلاح های غیر مخرب مدرن هستند که با ایجاد اتصال کوتاه در سامانه قدرت باعث به وقوع پیوستن خاموشی در گستره وسیعی از سامانه قدرت می شوند. در این مقاله روش حفاظت ویژه برای مقابله با حملات گرافیتی و در ادامه آن خاموشی سراسری سامانه قدرت ارائه شده است. در این روش ابتدا پست های شبکه قدرت از نظر جایگاه در شبکه قدرت و رفتار شبکه در اثر خروج هر کدام از آن ها طبقه بندی شده اند. سپس بر اساس رفتار شبکه برای هر گروه از پست ها، حفاظت ویژه ای بر اساس امکانات موجود شبکه از جمله استفاده از کانال های مخابراتی طراحی شده است. این حفاظت های با استفاده از روش های حذف بار، جزیره کردن و حذف تولید سعی در کاهش آسیب پذیری شبکه و حفظ پایداری شبکه دارند. روش های پیشنهادی در این مقاله بر روی شبکه 39 باسه استاندارد در شرایط مختلف آزموده شده است. نتایج شبیه سازی نشان از کارایی بالای روش های حفاظتی در حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی سراسری آن دارد.

كلید واژه: سامانه قدرت، بمب گرافیتی، خاموشی سراسری، حفاظت ویژه

اینک شما با جستجوی عبارت ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
ارائه طرح حفاظت ويژه در سامانه قدرت جهت کاهش خسارت ناشي از حملات گرافيتي