بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور

بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور

… دانلود …

بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : شيمي و مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات : 15

میکرو و نانو ذره ها در دهه های اخیر به عنوان حامل های زیست تخریب پذیر (داربست) برای تحویل و رهش کنترل شده ی عامل های درمانی گوناگونی مانند داروها، پروتئین ها، سلول ها و ژن ها، گسترش پیدا کردند. در این پژوهش، تولید میکروذره های کروی چیتوسان و بارگذاری هم زمان رتینوئیک اسید در این میکروذره های کروی بر پایه ی روش الکترواسپری هم محور به روش آماری سطح پاسخ مورد بررسی قرار گرفت. نتیجه های آزمایشگاهی نشان داد که اندازه ی ذره ها و ریخت شناسی آن ها تحت تاثیر شرایط عملیاتی، ازجمله استفاده از غلظت چیتوسان (X1)، سرعت جریان رتینوئیک اسید (X2)، نسبت چیتوسان به رتینوئیک اسید (X3) و میزان شدت نیرومحرکه الکتریکی (X4) است. بهترین میانگین قطر و توزیع اندازه ای ذره ها در غلظت چیتوسان%3 w/ ، شدت جریان رتینوئیک اسید 0.1mL/h، نسبت چیتوسان به رتینوئیک اسید 6 و ولتاژ 10.7kVبه دست آمد. پایداری میکروذره های کروی چیتوسان تولیدشده در محیط کشت برای مدت 10 روز موردبررسی واقع شد که این پایداری مناسب میکروذره های کروی امکان استفاده ی آن ها را در آزمایش های درون تنی می دهد.

كلید واژه: میکروذره های کروی، الکترواسپری هم محور، چیتوسان، انکپسوله سازی دارو، رتینوئیک اسید، روش آماری سطح پاسخ

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور وارد صفحه فروش فایل دانلودی بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بهينه سازي فرايند انکپسوله سازي دارو در ميکروذره هاي کروي چيتوسان با استفاده از روش الکترواسپري هم محور