ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم

ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم

… دانلود …

ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و فنون كشت هاي گلخانه اي

تعداد صفحات : 12

در دهه های اخیر، به دلیل تاثیرات منفی کشاورزی رایج بر سلامت انسان و محیط زیست، کشاورزی ارگانیک در راستای تولید مواد غذایی سالم مورد توجه قرار گرفته است. هدف این بررسی، ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم می باشد. داده ها و اطلاعات مورد نیاز از طریق پیمایش میدانی با طراحی و تکمیل پرسش نامه پژوهشگر ساخته به روش نمونه گیری طبقه ای از 110 نفر گلخانه دار جمع آوری شد. برای بررسی روابط علی بین متغیرها، از مدل سازی معادلات ساختاری استفاده شد. یافته های این پژوهش نشان داد که دانش گلخانه داران مورد مطالعه در زمینه انتخاب کود و آفت کش مناسب، به اندازه کافی نیست و همچنین با اینکه بیشتر نمونه های آماری معتقد بودند که مصرف بیش از حد سموم و کودهای شیمیایی، سلامتی انسان و محیط زیست را به مخاطره می اندازد، ولی رعایت اصول حفاظتی مربوط به استفاده صحیح و مناسب و به اندازه سموم و کودهای شیمیایی در آنها ضعیف بود. همچنین، کوچک بودن گلخانه ها، ضعف اقتصادی گلخانه داران، سطح سواد اندک و عدم آگاهی و اطلاع کافی از دیگر روش های مبارزه منجر به انتخاب سریع ترین و کم ریسک ترین روش مبارزه با آفات شده است. بنابراین، برنامه ریزی در جهت ارتقاء دانش گلخانه داران در زمینه انتخاب کود و روش های مبارزه با آفات و همچنین بهبود شرایط بازاریابی محصولات سالم، از اهمیت فراوانی برخوردار است.

كلید واژه: کشاورزی رایج، کشاورزی ارگانیک، کودهای شیمیایی، مدل معادلات ساختاری

اینک شما با جستجوی ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم وارد صفحه فروش فایل دانلودی ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ارزيابي دانش، نگرش و عملکرد گلخانه داران خيار و گوجه فرنگي شهرستان اصفهان در توليد محصول سالم