مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي

مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي

… دانلود …

مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :16

در این تحقیق، مهاجرت پلی اتیلن ترفتالاتی از بسته بندی ها به داخل مواد غذایی مطالعه شده و یک مدل دقیق برای پیش بینی میزان مهاجرت آن ارائه شده است. معادلات مدل به صورت دیفرانسیل پاره ای بوده و با استفاده از روش جداسازی متغیرها به صورت تحلیلی حل شده است. در مدل سازی اثر پارامترهای مختلف شامل دما، ضریب نفوذ، جرم مولکولی و زمان بر میزان مهاجرت پلی اتیلن ترفتالاتی به داخل مواد غذائی بررسی شده است. همچنین اثر نسبت میزان مهاجرت بر میزان مهاجرت مجاز و ضخامت لایه مواد بسته بندی بر مدت نگهداری مواد غذائی ارائه شده است. نتایج این تحقیق نشان می دهد که ضخامت بسته بندی های بسپاری باید بر اساس نوع ماده مهاجرت کننده، دمای محیط و مدت زمان نگهداری بهینه گردد. بررسی اثر جرم مولکولی مواد بسته بندی نشان داد که با کاهش جرم مولکولی سرعت انتقال جرم مواد به داخل مواد غذائی افزایش می یابد.

كلید واژه: مهاجرت، پلی اتیلن ترفتالات، ضریب نفوذ، ضخامت بسپار، مدلسازی

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مدلسازي مهاجرت پلي اتيلن ترفتالاتي در بسته بندي هاي غذايي