معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي

معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي

… دانلود …

معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :13

سالونت سابلیشن یکی از فرایندهای غیرکف زای جداسازی به روش جذب سطحی روی حباب می باشد، که در آن ترکیبات آب گریز و فعال در سطح موجود در محلول های رقیق آبی، روی سطح حباب های در حال صعود جذب و سپس در یک لایه آلی غیر قابل امتزاج با آب که بر روی سطح فاز آبی شناور است، حل می شوند. هدف این مقاله مرور مکانیسم های انتقال جرم، مدل های ریاضی ارائه شده و برخی از عوامل موثر بر عملکرد این فرایند می باشد. در انتها نیز به طور خلاصه به تعدادی از مطالعات صورت گرفته برای حذف ترکیبات آلی و همچنین پیش تغلیظ مقادیر ناچیز یون های فلزی موجود در محلول های آبی اشاره شده است.

كلید واژه: سالونت سابلیشن، جداسازی به روش جذب سطحی روی حباب، محلول های رقیق آبی، مدل ریاضی

اینک شما با جستجوی عبارت معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
معرفي فرايند سالونت سابليشن، روشي کارآمد در حذف و يا پيش تغليظ ترکيبات آلي و غيرآلي