ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن

ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن

… دانلود …

ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش آب و خاك (دانش كشاورزي)

تعداد صفحات : 12

یکی از مسائل مهم بهینه سازی در مدیریت منابع آب، مساله بهره برداری بهینه از مخازن سدها است. در خصوص مسائل بهینه سازی روش های مختلفی به کار گرفته شده که با توجه به عدم توانایی روش های بهینه سازی معمول، در حل مسائل پیچیده بهینه سازی، به کارگیری الگوریتم های فرا ابتکاری بیش ازپیش مورد توجه قرارگرفته است. در این تحقیق از الگوریتم های ازدحام ذرات، ژنتیک و سیستم مورچگان پیوسته جهت بهینه سازی بهره برداری از مخزن سد درودزن استفاده شد. افزون بر این، تاثیر اعمال قیود زنجیره ای در بدنه این الگوریتم ها مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان داد که با در نظر گرفتن قیود زنجیره ای تمامی برنامه ها منجر به جواب های شدنی گردیده ولی بدون در نظر گرفتن قیود زنجیره ای در مواردی الگوریتم قادر به یافتن جواب شدنی نبوده است. لذا اعمال این قیود در بدنه این الگوریتم ها کارآیی آن ها را به مراتب بالا برد. همچنین الگوریتم ژنتیک در یافتن جواب بهینه شدنی عملکرد بهتری نسبت به دو الگوریتم دیگر داشته است. جهت تحلیل عملکرد الگوریتم ها از معیار اعتمادپذیری استفاده شده است و با توجه به این معیار که یکی از مهم ترین معیارها در تعیین عملکرد سیستم ها است، الگوریتم ژنتیک با اعتمادپذیری معادل 0.964، مناسب ترین عملکرد را داشته است.

كلید واژه: اعتمادپذیری، الگوریتم های فرا ابتکاری، بهینه سازی، سد درودزن، قیود زنجیره ای

اینک شما با جستجوی ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن وارد صفحه فروش فایل دانلودی ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ارزيابي الگوريتم هاي ازدحام ذرات، ژنتيک و سيستم مورچگان پيوسته در بهره برداري بهينه از مخزن سد درودزن