حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم

حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده - دي اکسيد تيتانيم

… دانلود …

حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آب و فاضلاب

تعداد صفحات : 8

فرایند فتوکاتالیستی به عنوان یکی از روش های مناسب در حذف ترکیبات فنلی استفاده می شود. در این مطالعه از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده دی اکسید تیتانیم برای افزایش راندمان حذف فتوکاتالیستی ارتوکلروفنل استفاده شد. این پژوهش تجربی در شش ماهه اول 1392 در مرکز تحقیقات مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمان انجام گرفت. خاکستر فرار تهیه شده از نیروگاه برق حرارتی زرند کرمان ابتدا با اسید سولفوریک شسته و سپس با پرمنگنات پتاسیم اکسید شد. از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده و TiO2 برای حذف ارتوکلروفنل در حضور نور UV استفاده شد. عوامل موثر بر فرایند حذف بهینه شد. نتایج نشان داد راندمان حذف ارتوکلروفنل در مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده به TiO2 بالاتر از خاکستر فرار اصلاح شده به تنهایی و TiO2/UV به تنهایی بود. راندمان حذف در شرایط بهینه pH برابر 2 و دمای اتاق (2±29 درجه سلسیوس) و مقدار 6 گرم سوبسترای مخلوط با نسبت 3 به 1 خاکستر فرار اصلاح شده به TiO2 تا 98.9 درصد ارتقا یافت. راندمان حذف ارتوکلروفنل در فاضلاب واقعی کارخانه زغال شویی زرند 88.4 درصد به دست آمد. با توجه به نتایج مثبت به دست آمده از استفاده توام خاکستر فرار اصلاح شده و TiO2 در بالا بردن راندمان حذف نمونه واقعی، می توان استفاده از این روش را توصیه نمود.

كلید واژه: ارتوکلروفنل، خاکستر فرار اصلاح شده، TiO

اینک شما با جستجوی حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم وارد صفحه فروش فایل دانلودی حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

حذف فتوکاتاليستي ارتوکلروفنل از محلول هاي آبي با استفاده از مخلوط خاکستر فرار اصلاح شده – دي اکسيد تيتانيم