تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي

تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي

… دانلود …

تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نقد ادب معاصر عربي

تعداد صفحات : 23

زکریا تامر از نویسندگان برجسته ادبیات داستانی در سوریه به شمار می رود. درون مایه اصلی بیشتر داستان های او، چالس میان فقر و غنا، زشتی و زیبایی و فاصله بسیار بین آرزوهای انسان با واقعیت های زندگی روزمره است. او قالب «داستان کوتاه» را برای بیان و القای اندیشه های خویش برگزیده است. در این مقاله، با روش تحلیلی، توصیفی و با توجه به مولفه های رئالیسم جادوئی، برخی از داستان های مجموعه «دمشق الحرائق» تامر، تحلیل و بررسی شده است. یافته های این پژوهش نشان می دهد که تامر در داستان های کوتاه خود، از شیوه داستان نویسی «رئالیسم جادویی» در بیان دغدغه های انسانی، اجتماعی خود، به خوبی بهره برده. او تلفیقی از واقعیت، تخیل و رویا را به شکلی هنری درهم تنیده است. وی رویدادهای غیر ممکن را به شکلی معجزه وار و در روایتی شبه رئالیستی به گونه ای در کنار هم چیده که مخاطب را حیران می کند. علاوه بر آن، توصیف ساده و توام با دقت و بیان جزئیات، از ویژگی های بارز داستان های کوتاه اوست که خواننده را شیفته خود می نماید.

كلید واژه: زکریا تامر، رئالیسم جادویی، دمشق الحرائق

پژوهشگر گرامی فایل کامل تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تحليل برخي داستان هاي مجموعه «دمشق الحرائق» زکريا تامر، از منظر رئاليسم جادويي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.