اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي

اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي

… دانلود …

اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت اسلامي

تعداد صفحات : 19

این پژوهش در پی پاسخ به این سوال است که اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي چگونه است؛ لذا پس از شناسایی موانع برنامه ریزی راهبردی، پرسشنامه مقایسه زوجی موانع تدوین شد که در میان خبرگان و صاحبنظران توزیع، و پس از تجزیه و تحلیل داده ها مشخص شد که موانع به ترتیب عبارت است از: سبک مدیریت و رهبری، فرهنگ سازمانی، ارزشها و نیازهای فردی، محیط فرهنگی ـ اقتصادی، ماموریت و راهبرد، جو واحد کاری، محیط اجتماعی، کارها و نقشهای فردی و قوانین. در نهایت بر اساس رتبه بندی موانع، پیشنهادهایی برای رفع آنها ارائه شد.

كلید واژه: برنامه ریزی راهبردی هیات ها، سازمانهای مردم نهاد و مراسم دینی، هیات های مذهبی

اینک شما با جستجوی اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي وارد صفحه فروش فایل دانلودی اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

اولويت بندي موانع برنامه ريزي راهبردي در هيات هاي مذهبي