مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو

 مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو

… دانلود …

مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو :

محل انتشار: سیزدهمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

جواد ساده – دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشگاه نیرو تهران – ایران
علی محمدرنجبر – دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشگاه نیرو تهران – ایران

چکیده:

در این مقاله روشی نوین جهت تعیین محل خطا در خطوط انتقال نیرو به کمک یک طرف خط ارائه شده است . الگوریتم پیشنهادی براساس مدل گسترده حوزه زمانی خط انتقال استوار است . تنها نمونه های ولتاژ و جریان در یک طرف خط انتقال برای تعیین محل خطا کافی بوده و احتیاجی به اطلاعات انتهای خط انتقال نمی باشد . در این الگوریتم نیازی به حذف مؤلفه dc و فیلترکردن هارمونیکهای فرکانس بالا که اغلب در شکل موجهای پس از وقوع خطا وجود دارند، نمی باشد . روشپیشنهادی از یک پنجره اطلاعاتی فوق العاده استفاده می نماید . روابط جداگانه ای برای دو حالت وجود مقاومت در مدل خط و صرفنظر از این مقاومت ارائه شده است . شبیه سازیهای کامپیوتری دقت روش پیشنهادی را تأیید می کند .

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله روشي نوين در فاصله يابي خطا در خطوط طويل انتقال نيرو