شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت

شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت

… دانلود …

شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت :

شبکه ای (ANP) و منطق فازی (Fuzzy)، مورد استفاده قرار می گیرد. در این خصوص برای ارزیابی عملکرد، در مرحله اول چشم انداز، استراتژی های گروه صنعتی ماموت و شاخص های مرتبط با هر کدام از مناظر کارت امتیازی متوازن مشخص می گردد. در مرحله دوم با استفاده از نظر نخبگان وزن شاخص ها، وجوه کارت امتیازی متوازن و استراتژی ها بر اساس تحلیل شبکه ای و به صورت فازی تعیین می گردد. در مرحله سوم بر اساس نظر نخبگان این گروه به هر شاخص امتیاز داده می شود، و در مرحله آخر بر اساس وزن های محاسبه شده و امتیازات شاخص ها، شاخص ها اولویت بندی می شوند و عملکرد سازمانی گروه صنعتی ماموت اندازه گیری می شود. مدل پیشنهادی برای ارزیابی عملکرد سازمانی گروه صنعتی ماموت در سال 1392 به کار گرفته شد و عملکرد این واحد 75 درصد محاسبه و ارزیابی گردید.

كلید واژه: ارزیابی عملکرد، کارت امتیازی متوازن، فرایند تحلیل شبکه ای، منطق فازی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت وارد صفحه فروش فایل دانلودی شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

شناسايي و اولويت بندي شاخص هاي ارزيابي عملکرد سازماني با رويکرد تلفيقي BSC_Fuzzy ANP: مطالعه موردي گروه صنعتي ماموت