مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum)

مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum)

… دانلود …

مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum) :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : اقيانوس شناسي

تعداد صفحات :10

در این پژوهش به منظور بررسی و مطالعه ساختمان بیضه و الگوی چرخه تولید مثلی جنس نر ماهی سفید دریای خزر، نمونه برداری ماهانه از مهر 1390 تا اردیبهشت 1391 از منطقه جفرود انزلی انجام شد. پس از مشاهدات ماکروسکوپی و عکس برداری از موقعیت اندام جنسی، اندام مربوطه از نمونه ها جدا شده و در محلول فیکساتور بوئن تثبیت گردید. پس از انجام مراحل مختلف بافت شناسی، مقاطع 5 میکرونی از نمونه ها تهیه شد و بعد از رنگ آمیزی هماتوکسیلین-ائوزین، این نمونه ها به وسیله میکروسکوپ نوری مجهز به دوربین عکس برداری مورد مطالعه قرار گرفتند. بر اساس نتایج، 4 مرحله در تکامل بیضه مشاهده شد که این مراحل عبارتند از مرحله بلوغ اولیه، بیضه ها بسیار نازک و شامل اسپرماتوگونی و اسپرماتوسیت اولیه بودند. در مرحله بلوغ ثانویه اسپرماتوسیت های اولیه و ثانویه بیشترین سلول های این مرحله را به خود اختصاص دادند. در مرحله بالغ، سلول های مربوط به تمامی مراحل اسپرماتوژنز مشاهده گردید. در مرحله رسیده، لوبول ها بیشترین حجم حفره شکمی را اشغال کرده و سرشار از اسپرماتید و اسپرماتوزوآهای حامل ژنوم بودند. در مجموع الگوی رشد بیضه ماهی سفید سیستم لوبولار بوده و در برهه زمانی مشخص از مهر تا اردیبهشت مراحل تشکیل اسپرم به سرانجام می رسد و اسپرم ریزی صورت می گیرد.

كلید واژه: ماهی سفید، دریای خزر، بیضه، اسپرم، بافت شناسی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مورفوهيستولوژي گناد نر ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum)