بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري

بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري

… دانلود …

بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي متالورژي و مواد (دانشكده مهندسي)

تعداد صفحات :18

در این تحقیق، از مخلوط پودری آلومینیم دهی حاوی یکی از دو ماده فعال کننده NaF و NH4Cl برای آلومینیم دهی نمونه های تیتانیمی خالص استفاده شد. نتایج نشان دادند که به ترتیب لایه هایی از جنس TiAl3، TiAl2، g-TiAl، a2-Ti3Al و محلول جامد آلفا بر روی این نمونه ها در هر دو حالت تشکیل می شود، اما میزان افزایش وزن نمونه ها و ضخامت لایه TiAl3 به هنگام استفاده از ماده فعال کننده NH4Cl بیش تر از حالتی بود که از NaF استفاده شد. استفاده از یک مدل ترمودینامیکی نشان داد که فشارهای جزئی گازهای حاوی آلومینیم در حالتی که از NH4Cl استفاده شد، بیش تر بود. بنابراین، نتایج مشاهدات فوق الذکر توجیه شد.

كلید واژه: آلومیناید تیتانیم، آلومینیم دهی پودری، مدل ترمودینامیکی، واکنش های آلومینیم دهی

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي ترموديناميکي فرايند آلومينيم دهي تيتانيم خالص با استفاده از مخلوط پودري