بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان

بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان

… دانلود …

بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان :

پائیز آغاز و در بهار پایان می یافت. یعنی دوره بارندگی طولانی بوده است. در دهه دوم فصل بارندگی تغییر خاصی نکرده و فقط در برخی مناطق استان طول دوره بارندگی کوتاه تر ودربرخی نواحی بلندتر شده است. اما در دهه سوم دوره بارندگی جابه جایی محسوسی داشته است. یعنی آغاز بارندگی از زمستان و خاتمه آن به طرف تابستان بوده است. این بدان معنا است که در سال های اخیر فصل بارندگی با سرعتی نسبتا«کند به طرف تابستان در حرکت است. تغییرات روند طول دوره بارندگی نیز نشان دهنده روند افزایشی است. به عبارتی در دوره مورد مطالعه فصل بارندگی طولانی تر شده است، به منظور طبقه بندی تغییرات فصل بارندگی بر روی داده های میانیابی شده و بر اساس «متوسط فاصله اقلیدسی» و به روش ادغام «وارد» تحلیل خوشه ای انجام شد. بر این اساس، استان همدان از نظر تغییرا ت فصل بارندگی به سه منطقه طبقه بندی گردید. منطقه یک با بیشترین وسعت، کوتاه شدن فصل بارندگی را نشان می دهد منطقه دو جابجایی آغاز فصل بارندگی به طرف زمستان را نشان می دهد و در منطقه سوم فصل بارندگی تغییری محسوسی نداشته است.

كلید واژه: فصل بارندگی، روند، آغاز بارندگی، خاتمه بارندگی، تحلیل خوشه ای

اینک شما با جستجوی بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تغييرات الگوي فصلي بارندگي در استان همدان