معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان)

معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان)

… دانلود …

معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان) دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان) :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت فرهنگ سازماني

تعداد صفحات :29

معنویت سازمانی از جمله دریچه های نوینی است که در حوزه رفتار سازمانی گشوده شده و می تواند مشتمل بر دیدگاه دینی باشد. معنویت می تواند مشتمل بر دیدگاه دینی باشد. در هر صورت از لحاظ تاریخی علاقه به معنویت ریشه در مذاهب و ادیان سنتی داشته است. از طرفی، رفتار شهروندی سازمانی شامل مجموعه ای از رفتارهای بصیرتی و اختیاری می باشد که موجب بهبود بهره وری سازمان می شود. هدف از پژوهش حاضر بررسی معناداری رابطه معنویت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی می باشد. روش تحقیق در این پژوهش، کاربردی و توصیفی/ پیمایشی می باشد. جامعه آماری تحقیق کلیه کارکنان شهرداری زاهدان می باشند که از بین آن ها 127 نفر به روش تصادفی ساده انتخاب شد. ابزار گردآوری داده ها پرسشنامه است، که داده های آن از طریق مدلسازی معادلات ساختاری تجزیه و تحلیل گردید. یافته های این پژوهش حاکی از آن است که رابطه معناداری بین معنویت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی کارکنان وجود داشته و تمام مولفه های معنویت سازمانی در بروز رفتارهای شهروندی موثر هستند. از این میان، دینداری و معنویت فردی بیشترین همبستگی را با رفتار شهروندی سازمانی داشته است.

كلید واژه: معنویت سازمانی، دین داری، رفتار شهروندی

اینک شما با جستجوی عبارت معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان) وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
معنويت سازماني گامي موثر در جهت بهبود رفتارهاي شهروندي سازماني (OCB) (مورد: شهرداري زاهدان)