مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو

 مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو

… دانلود …

مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو :

محل انتشار: چهارمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

قدرت اله حیدری – شرکت توانیر
محسن پوررفیع عریانی – شرکت مشانیر

چکیده:

بررسی و ریشه یابی بسیاری از حوادث در خطوط انتقال نیرو نشان می دهد که درصد عمده خروج آنها ناشی از نادرستی مسیرهای انتخاب شده می باشند . عدم دقت در انتخاب مسیر نه تنها باعث پائین آمدن ضریب اطمینان خطوط انتقال یا شبکه می گردد بلکه زیانهای فراوانی را جهت اصلاح و بازسازی آنها نیز به همراه خواهد داشت .
در این مقاله ضمن اشاره به حوادث و اتفاقاتی که در چند سال گذشته باعث ایجاد خساراتی در خطوط انتقال نیرو گردیده اند، پیشنهاداتی جهت انتخاب مسیر درست خطوط انتقال نیرو ارائه می شود .

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله آثار سوء مسيريابي نامناسب در افزايش سرمايه گذاري خطوط انتقال نيرو