مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله

مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله

… دانلود …

مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : فصل نامه جغرافيايي چشم انداز زاگرس

تعداد صفحات : 24

مدیریت بحران ارتباط خاصی با مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری و جغرافیا دارد. به کار گیری اصول و ضوابط شهر سازی و تبیین مفاهیم موجود در این دانش مانند فرم، بافت و ساخت شهر کاربری اراضی شهری، شبکه های ارتباطی و زیر ساخت های شهری و غیره می توانیم تا حد زیادی اثرات و تبعات ناشی از حوادث طبیعی را کاهش دهیم. شهر بروجرد به دلیل قرار گیری در نزدیکی گسل دشت سیلاخور در تمامی لحظات مستعد تکرار تجربه ای دوباره است از این رو آمادگی در برابر زلزله در قبل، حین و بعد از وقوع بحران از الزامات است. این شهر به دلیل ساخت ساز بناها در ادوار مختلف تاریخی و تحت تاثیر ساختار اقتصادی مالکان بناها از مقاومت یکسانی در برابر زلزله برخوردار نیست. آسیب پذیری محدوده بافت فرسوده و مرکزی شهر بشتر از سایر بخش های شهر می باشد و تجربه اخیر این شهر در زمینه واکنش صحیح در برابر بحران گویای آن است که با آموزش عمومی و همگانی به شهروندان در زمینه مقابله با بحران ها می توان اثرات آنها را تا حد زیادی کاهش داد گرچه این امر مستلزم اختصاص بودجه های دولتی و سرمایه گذاری های بخش خصوصی می باشد.

كلید واژه: زلزله، مدیریت بحران، آسیب پذیری، SWOT، بروجرد

پژوهشگر گرامی فایل کامل مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مطالعات پايه وضع موجود و مديريت بحران شهر بروجرد با تاکيد بر زلزله دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.