بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف

بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي - لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف

… دانلود …

بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي برق و مهندسي کامپيوتر ايران – ب مهندسي كامپيوتر

تعداد صفحات :10

در این مقاله یک سیستم بازشناسی کلمات فارسی معرفی می شود که از خودهمبستگی محلی مرتبه بالای تصویر قطبی – لگاریتمی برای استخراج ویژگی از زیرکلمات فارسی استفاده می کند. این شیوه استخراج ویژگی باعث می شود سیستم در مقابل تغییرات نگارشی مانند تغییر مقیاس های خطی و چرخش مقاوم شود. همچنین به کمک تبدیل قطبی – لگاریتمی، نمونه برداری از تصویر زیرکلمه به صورتی انجام شده که بیشترین نمونه ها در یک ناحیه خاص متمرکز باشد. در روش ارائه شده از مدل مخفی مارکوف گسسته به عنوان طبقه بند و همچنین برای افزایش امنیت و دقت خروجی سیستم بازشناسی از یک شبکه واژه نامه استفاده شده و برای ارزیابی سیستم از پایگاه داده ایران شهر استفاده شده بود. مقایسه نتایج حاصل از روش پیشنهادی با نتایج سایر روش های استخراج ویژگی موید این است که سیستم بازشناسی پیشنهاد شده در این مقاله از حساسیت کمتری نسبت به تغییرات نگارشی برخوردار است.

كلید واژه: تبدیل قطبی – لگاریتمی، مدل مخفی مارکوف، بازشناسی کلمات دست نویس فارسی

اینک شما با جستجوی بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف وارد صفحه فروش فایل دانلودی بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بازشناسي کلمات دست نويس فارسي به کمک تبديل قطبي – لگاريتمي و مدل مخفي مارکوف