ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها

ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها

… دانلود …

ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت بازرگاني

تعداد صفحات : 20

بین المللی شدن و حركت شركت های كوچك و متوسط به سمت بازارهای بین المللی به عنوان یكی از ضروریات و همچنین یكی از عوامل رشد و توسعه اقتصادی كشورهای درحال توسعه می باشد. عوامل تاثیرگذار متعددی از سوی محققان بر فرایند بین المللی شدن شركت ها مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است. هدف این مقاله بررسی تاثیر عوامل استراتژیك (نوع استراتژی های مورد استفاده) بر بین المللی شدن شركت های كوچك و متوسط در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران می باشد كه با انجام نظرخواهی از تعداد 70 تن از مدیران 55 شركت كوچك و متوسط بین المللی در این صنعت انجام گرفت. نتایج به دست آمده حاكی از آن است كه بكارگیری استراتژی هایی چون استراتژی كاهش هزینه، استراتژی تمایز، استراتژی وظیفه ای محصول و استراتژی ورود پیمانی توسط شركت های كوچك و متوسط با بین المللی شدن آنها ارتباط معنادار مثبت دارد. اما بكارگیری استراتژی هایی چون استراتژی وظیفه ای توزیع و استراتژی وظیفه ای بازاریابی توسط این شركت ها با بین المللی شدن آنها ارتباط معنادار منفی دارد.

كلید واژه: استراتژی عمومی، بین المللی شدن، استراتژی وظیفه ای، استراتژی ورود، شركت های كوچك و متوسط

اینک شما با جستجوی عبارت ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
ارتباط بين نوع استراتژي هاي كسب و كاري مورد استفاده در شركت هاي كوچك و متوسط و بين المللي شدن آنها