تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان

تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان

… دانلود …

تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان :

سال انتشار : 1390

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي مكانيك جامدات

تعداد صفحات : 13

در این مقاله تحلیل استاتیکی استوانه هایی از جنس مواد هدفمند ارتوتروپیک با طول کوتاه به روش بدون المان بررسی شده است. در این روش، توابع شکل حداقل مربعات متحرک برای تقریب میدان جا به جایی در فرم ضعیف معادله تعادل استفاده شده و برای اعمال شرایط مرزی اساسی توابع تبدیل به کار رفته است. در این شبیه سازی از یک مدل متقارن محوری استفاده شده است که خواص مکانیکی آن در راستای شعاع، متناسب با تغییرات کسر حجمی مواد تشکیل دهنده، تغییر می کند. در این مقاله اثرات طول و ضخامت استوانه، توان کسر حجمی توزیع مواد، نوع چیدمان مواد و همچنین اعمال شرایط مرزی اساسی بر توزیع تنش و میدان جا به جایی این استوانه ها بررسی شده است. به منظور اعتبارسنجی، نتایج به دست آمده با نتایج حاصل از روش اجزا محدود و همچنین نتایج سایر محققان، مقایسه و مطابقت بسیار خوبی مشاهده شد. همچنین مشخص شد که روش بدون المان نتایج دقیق تر و هموارتری نسبت به روش اجزا محدود دارد. میدان تنش استوانه های هدفمند ارتوتروپیک نیز با نتایج استوانه های ارتوتروپیک همگن چند لایه تایید شده با انتخاب توان کسر حجمی مناسب نیز، می توان طراحی مناسب و بهینه ای روی این استوانه ها داشت.

كلید واژه: مواد هدفمند ارتوتروپیک، روش بدون المان، تحلیل استاتیکی، متقارن محوری

پژوهشگر گرامی فایل کامل تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تحليل استاتيکي استوانه هاي از جنس مواد هدفمند ارتوتروپيک با طول کوتاه به روش بدون المان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.