اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت

اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت

… دانلود …

اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : يافته هاي نوين كشاورزي

تعداد صفحات : 14

هدف از این بررسی مطالعه تاثیر سطوح مختلف کودهای نیتروژنه، آهن، روی و منگنز با تیمارهای مختلف تقسیط کود بر عملکرد و کیفیت بذور آمارانت است. نتایج به دست آمده از این بررسی نشان داد که سطوح مختلف کود نیتروژنه منجر به افزایش صفات مورد بررسی شد، بیشترین افزایش را در صفات کاربرد کود نیتروژنه، آهن و روی در مقادیر مطلوب و بیشتر از حد مطلوب مشاهده شد. در اکثر صفات مورد بررسی بین این دو سطح کودی در صفات تعداد دانه، اختلاف معنی داری مشاهده نشد. در این بررسی تیمار مصرف 200 و 300 کیلوگرم در هکتار نیتروژن افزایشی به ترتیب 11.32 و 9.98 درصدی را در تعداد دانه ها باعث شد. بیشترین تعداد دانه با محلول پاشی 7 در هزار سولفات روی 8464 عدد بود که افزایش 3.37 درصدی را نسبت به سطح شاهد نشان داد. لذا با توجه به نتایج حاصل، کاربرد کودهای مورد بررسی منجر به بهبود صفات کمی و کیفی آمارانت می شود.

كلید واژه: آمارانت، عناصر غذایی و تعداد دانه تولیدی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت وارد صفحه فروش فایل دانلودی اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

اثر تغذيه با نيتروژن و کاربرد برخي عناصر ريزمغذي بر ميزان توليد بذر در گياه آمارانت