بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران

بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران

… دانلود …

بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش سرمايه گذاري

تعداد صفحات : 16

این مقاله سعی دارد تا به ارزیابی نقش کنترلی سهام داران عمده و ارتباط آن با فرصت های سرمایه گذاری و مدیریت سود در کشور ایران بپردازد. این موضوع بر گرفته از یک تحقیق با همین موضوع است که در کشور تایوان و در سال 2008 انجام شده است و با توجه به شباهت های موجود در ساختار مالکیت شرکت های ایرانی با شرکت های منطقه جنوب شرق آسیا و همچنین کشور تایوان، بررسی فرضیه های آن و نتایج حاصل از آن در شناخت بهتر اطلاعات مفید در تصمیم گیری از میان انبوه اطلاعات و نیز برآورد اهمیت نقش سهام داران عمده به عنوان یک عامل بازدارنده یا محرک مدیران در بروز رفتارهای فرصت طلبانه از ناحیه آنها موثر خواهد بود. در این مقاله سعی خواهد شد تا ضمن ارزیابی فرضیه های ارایه شده در تحقیق، و در جهت توسعه آن و به دلیل ارتباط تنگاتنگ موضوعی، به بررسی اهمیت برخورداری از نظام راهبردی شرکتی در کاهش عدم تقارن اطلاعاتی و بلطبع کاهش رفتارهای فرصت طلبانه مدیران بپردازیم.در تحقیقات انجام شده نتایج نشان داد که شرکت های برخوردار از فرصت های سرمایه گذاری رو به رشد، تمایل بسیاری به اعمال مدیریت سود دارند. همچنین نشان داد که در شرکت هایی که دارای سهامدار عمده هستند مدیریت سود اتفاق می افتد. نتایج بدست آمده نشان دهنده نقش بازدارندگی سهام داران عمده (بازدارندگی در مقابل افزایش ارزش شرکت به دلیل اهمیت دادن به منافع شخصی) و تاکید بر مدیریت سود است. این مقاله یک مشاهده تجربی است در مورد تاثیرگذاری سهام داران عمده بر کیفیت گزارشگری مالی در زمینه رشد فرصت های سرمایه گذاری.

كلید واژه: فرصت های سرمایه گذاری، مدیریت سود، اثرات محرک، اثرات بازدارنده، سهام داران عمده و ارزش شرکت

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي اثر سهامداران عمده بر ارزش شرکت برخوردار از فرصت هاي سرمايه گذاري از ديدگاه رفتار فرصت طلبانه مديران