مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي

مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي

… دانلود …

مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي :

به نظر می رسد. از این رو در مطالعه حاضر از مدل سازی آماری جهت تحلیل این فرایند تصادفی استفاده شده است. با انجام تحلیل های آماری بر روی نمودارهای توزیع اندازه ذرات، به روند تغییرات اندازه ذرات پس از آلیاژسازی مکانیکی پی برده می شود. در ادامه، با استفاده از روش رگرسیون از نوع درجه دو، آلیاژسازی مکانیکی با توجه به عوامل ورودی و خروجی انتخاب شده، مدل سازی شد. تحلیل های آماری جهت بررسی مناسب بودن این مدل انجام گرفت و مشخص شد که نسبت وزنی گلوله به پودر، توان دوم نسبت وزنی گلوله به پودر، اثر متقابل نسبت وزنی گلوله به پودر و حاصل ضرب سرعت آسیاب کاری در زمان آسیاب کاری بر روی اندازه متوسط ذرات، موثرتر می باشند. سایر متغیرهای ورودی در مدل رگرسیون به دست آمده، دارای اهمیت چندانی نمی باشند و از اثر آنها در مدل نهایی به دست آمده صرف نظر شده است.

كلید واژه: آلیاژسازی مکانیکی، نانوکامپوزیت پایه آلومینیم، اندازه ذرات، مدل رگرسیون

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مدل سازي آماري فرايند توليد ذرات نانوکامپوزيت پايه آلومينيم تقويت شده با ذرات SiC به روش آلياژسازي مکانيکي