بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه

بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه

… دانلود …

بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه :

و مورد بررسی قرار گرفت. ستبرای حفاری شده سازند گرو در این برش 485 متر است و از نظر سنگ شناسی از سنگ آهک رسی و مارن خاکستری تیره تشکیل شده است. در این پژوهش در مجموع 1150 مقطع نازک مورد بررسی قرار گرفته است. در مطالعات زیست چینه ای سازند گرو در برش مورد مطالعه ضمن تشخیص 61 گونه متعلق به 17 جنس از روزن داران پلانکتونی، 9 بایوزون شناسایی و معرفی شده است. بر مبنای گسترش چینه شناسی فسیل ها و بایوزون های معرفی شده، سن سازند گرو در بخش حفاری شده برش تحت الارضی چاه نفت آپتین پیشین- سنومانین پیشین می باشد.

كلید واژه: بایوستراتیگرافی، سازند گرو، آپتین، سنومانین، کرمانشاه

پژوهشگر گرامی فایل کامل بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل بايوستراتيگرافي سازند گرو در برش تحت الارضي چاه نفت، جنوب کرمانشاه دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.