مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار

مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار

… دانلود …

مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار :

دست یافت. همچنین نشان داده شده است كه با اعمال محدودیت نسبت لاغری بر تعدادی از اعضای بحرانی منتخب می توان میزان شكل پذیری سازه را به میزان قابل ملاحظه ای ارتقا داد. در زمینه اهمیت رفتار پس کمانشی اعضا نشان داده شده است كه میزان شیب پس كمانشی منحنی های رفتاری اعضا تاثیر تعیین كننده ای در رفتار مجموعه سازه دارد. مقایسه نتایج تحلیل دینامیكی غیر خطی تاریخچه زمانی تحت تاثیر تحریك سه مولفه ای زمین لرزه با حالت تك مولفه ای حاكی از آن است كه صرفنظر نمودن از اثر مولفه قائم می تواند قابلیت اعتماد طرح را به طور قابل ملاحظه ای كاهش دهد. مقاومت قابل ملاحظه و شکل پذیری مطلوب حاصل از تحلیل مدل سازه فضاکار با اعمال محدودیت نسبت لاغری در تعدادی از اعضا کلیدی، تحت تاثیر زمین لرزه آلتادنا با بیشینه شتاب مقیاس شده به 1.0 g (شتاب ثقل)، نوید دهنده آن است که با توجه به سبكی وزن، درجه نامعینی نسبتا زیاد و قابلیت تولید انبوه صنعتی، سیستم سازه پیشنهادی به عنوان گزینه ای ذیربط در احداث سازه های ساختمانی متداول فوق الاشاره در مناطق لرزه خیز به شمار آید. بنابراین گسترش مطالعات نظری و آزمایشگاهی در این زمینه مورد توصیه است.

كلید واژه: سازه فضاكار، شبكه دولایه، كمانش عضو، رفتار پس کمانشی، سازه ساختمانی، رفتار لرزه ای

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار وارد صفحه فروش فایل دانلودی مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مطالعه رفتار سازه هاي ساختماني با سقف ها و ديوارهاي متشكل از شبكه هاي دو لايه فضاكار