تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري

تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري

… دانلود …

تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري :

تبخیر از سطح تشتک تبخیر استاندارد کلاس A بود که در هر نوبت آبیاری مقدار آب وارد شده به هر کرت توسط کنتورهای تعبیه شده در مسیر آب اندازه گیری میگردید. 14 هیبرید ذرت شامل 11 هیبرید جدید و 3 هیبرید شاهد (KSC704, KSC720, KSC700) در کرت های فرعی قرار داده شدند. با توجه به نتایج در هر سه رژیم آبیاری وزن خشک ساقه و وزن خشک بلال پارامترهای مهمی در انتخاب هیبریدهایی با عملکرد علوفه خشک بیشتر هستند. متوسط تعداد برگ در بوته، فاصله زمانی بین گرده افشانی و ظهور تارهای ابریشمی و وزن خشک برگ در تنش ملایم و طول بوته و وزن خشک برگ در تنش شدید علاوه بر وزن خشک ساقه و وزن خشک بلال خصوصیاتی هستند که با توجه به رژیم رطوبتی اعمال شده برای هیبرید های ذرت می توانند برای انتخاب هیبرید ها به کار روند.

كلید واژه: ذرت، تجزیه علیت، عملکرد علوفه

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري