تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري

تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري

… دانلود …

تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري :

سال انتشار : 1390

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : اكوفيزيولوژي گياهان زراعي

تعداد صفحات : 6

به منظور بررسی اثرات تنش خشکی بر اثرات مستقیم و غیر مستقیم صفات موثر بر عملکرد علوفه در هیبریدهای ذرت، آزمایشی در مزرعه موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر کرج در تابستان سال 1389 انجام شد. طرح آزمایشی به صورت کرت های خرد شده بر پایه بلوک کامل تصادفی با سه تکرار اجرا شد. کرت های اصلی شامل سه سطح آبیاری 70، 100 و 130 میلیمتر تبخیر از سطح تشتک تبخیر استاندارد کلاس A بود که در هر نوبت آبیاری مقدار آب وارد شده به هر کرت توسط کنتورهای تعبیه شده در مسیر آب اندازه گیری میگردید. 14 هیبرید ذرت شامل 11 هیبرید جدید و 3 هیبرید شاهد (KSC704, KSC720, KSC700) در کرت های فرعی قرار داده شدند. با توجه به نتایج در هر سه رژیم آبیاری وزن خشک ساقه و وزن خشک بلال پارامترهای مهمی در انتخاب هیبریدهایی با عملکرد علوفه خشک بیشتر هستند. متوسط تعداد برگ در بوته، فاصله زمانی بین گرده افشانی و ظهور تارهای ابریشمی و وزن خشک برگ در تنش ملایم و طول بوته و وزن خشک برگ در تنش شدید علاوه بر وزن خشک ساقه و وزن خشک بلال خصوصیاتی هستند که با توجه به رژیم رطوبتی اعمال شده برای هیبرید های ذرت می توانند برای انتخاب هیبرید ها به کار روند.

كلید واژه: ذرت، تجزیه علیت، عملکرد علوفه

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تجزيه عليت عملکرد علوفه و صفات وابسته به آن در هيبريدهاي ذرت در رژيم هاي مختلف آبياري