بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي

بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي

… دانلود …

بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مكانيك هوا فضا

تعداد صفحات :16

استفاده گسترده از یاتاقان های گازی در صنایع گوناگون و کارایی بالای آن ها در زمینه های مختلف همواره مورد توجه بسیاری از پژوهشگران بوده است. از طرفی، تحلیل یاتاقان ها به خاطر تراکم پذیر بودن نوع روان کار (گاز) بسیار دشوار است. لذا، در این مقاله برای بررسی عمل کرد یاتاقان گازی غیرمدور سه لب، به علت سادگی روش حل، از روش شبکه های عصبی مصنوعی استفاده شده است. برای این منظور، مشخصه های استاتیکی و دینامیکی مهم یاتاقان، از قبیل میزان پایداری، اتلاف انرژی و مقدار زاویه مشخصه یاتاقان مذکور، تحت تاثیر پارامترهای عدد تراکم پذیری، زاویه نصب و زاویه انحراف یاتاقان بررسی شده است. نتایج به دست آمده در این بررسی با نتایج گزارش شده قبلی که از روش اجزا محدود به دست آمده اند، تطابق خوبی دارند. نتایج جدید نشان دهنده تاثیر قابل توجه پارامترهای مذکور بر نحوه عمل کرد یاتاقان گازی غیرمدور سه لب بوده و گویای عمل کرد مطلوب شبکه های عصبی مصنوعی در تحلیل مسائل مربوط به یاتاقان ها که دارای روابط حاکم پیچیده و غیرخطی هستند، می باشد. از نتایج کار حاضر می توان برای گزینش بهینه این نوع یاتاقان ها در شرایط متنوع استفاده نمود.

كلید واژه: یاتاقان گازی غیرمدور، مشخصه استاتیکی، مشخصه دینامیکی، شبکه عصبی مصنوعی

اینک شما با جستجوی بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي مشخصه هاي استاتيکي و ديناميکي عمل کرد ياتاقان گازي غيرمدور سه لب با روش شبکه هاي عصبي مصنوعي