تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب

تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب

… دانلود …

تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : جغرافيا و توسعه

تعداد صفحات :24

بند ریگ کاشان یکی از معدود پهنه های ماسه ای بزرگ ایران با تنوع اشکال ماسه ای می باشد که در جنوب دریاچه نمک قرار دارد. محدوده مورد مطالعه بخشی از بند ریگ کاشان در جنوب غرب مرنجاب با مساحت 1.272 کیلومتر مربع می باشد. در این تحقیق 30 برخان نمونه و تیپیک انتخاب شدند. روش کار مبتنی بر مشاهدات میدانی و نمونه گیری از ماسه ها در نواحی پیشانی، دم، بازوی راست و چپ برخان های مورد مطالعه در دو مرحله زمانی مرداد و اسفند 1387 است و با استفاده از تکنیک دانه سنجی ذرات ماسه طبقه بندی و فراوانی آنها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.هدف از این مطالعه بررسی تغییرات فصلی قطر ذرات ماسه و تاثیر آن بر شکل هندسی بر خان های منتخب بوده است. نتایج پژوهش نشان می دهد که به دلیل تغییر در جهت، سرعت و فراوانی وزش باد در طول سال، تغییراتی در پراکنش قطر ذرات ماسه در اجزای اصلی برخان رخ می دهد که منجر به تغییر شکل هندسی دم، پیشانی، بازوی راست و چپ برخان می شود.

كلید واژه: دانه سنجی، قطر ذرات، فراوانی، برخان، مرنجاب و بندریگ کاشان

اینک شما با جستجوی عبارت تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
تاثير توزيع قطر و فراواني ذرات ماسه در تغيير شکل اجزاي اصلي برخان مطالعه موردي: برخان هاي مرنجاب