ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين

ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين

… دانلود …

ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نوآوري در علوم و فناوري غذايي (علوم و فناوري غذايي)

تعداد صفحات :10

در این پژوهش، ویژگی های فیزیکوشیمیایی، بافتی و حسی سس مایونز کم چرب تهیه شده با استفاده از صمغ های اینولین و پکتین، مورد بررسی قرار گرفت. چربی مایونز در سطوح 25% و 50% با استفاده از صمغ های مذکور به صورت تنها و ترکیبی جایگزین گردید و نمونه های سس به ترتیب با اسامی P-25، P-50، I-25، I-50، IP-25 و IP-50 نام گذاری شدند. نمونه حاوی 75% روغن نیز به عنوان شاهد در نظر گرفته شد. محاسبات انجام شده بر مبنای ترکیب شیمیایی نمونه های مایونز فرموله شده نشان داد که میزان کالری تمامی نمونه های مایونز کم چرب به طور قابل ملاحظه ای (P£0.05) کم تر از نمونه شاهد است. با افزایش درصد جایگزینی میزان رطوبت نمونه ها در مقایسه با نمونه کنترل بیش تر بود. به لحاظ سفتی بافت و ویسکوزیته؛ بیش ترین سفتی و ویسکوزیته در نمونه P-25 مشاهده شد که در مقایسه با نمونه شاهد به طور قابل ملاحظه ای (P£0.05) بالاتر بود. نتایج ارزیابی حسی نیز نشان داد که بیش ترین مقبولیت از نظر ارزیابان مربوط به نمونه P-25 و IP-50 بود. در نهایت، این تحقیق نشان داد که می توان از پکتین و اینولین به عنوان جایگزین چربی در سس مایونز استفاده نمود.

كلید واژه: مایونز کم چرب، اینولین، پکتین، بافت، ویسکوزیته

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين وارد صفحه فروش فایل دانلودی ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ويژگي هاي فيزيکوشيميايي، بافتي و حسي سس مايونز کم چرب حاوي اينولين و پکتين