مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري

مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري

… دانلود …

مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري :

افزایش می یابد. با تغییر ضریبهای هال RH و تحرک هال Hµ، در دماها و میدانهای مختلف، دریچه ای در P-CuInTe2 مشاهده شده است. با افزایش دما به بیش از170 k و تغییرRH ، فاصله بین سطح دانه ها بیشتر می شود. با افزودن درصدی اندیم به این لایه ها، ضریب هال در گستره های دمایی 77-200 k ثابت می ماند. در این مقاله نشان خواهیم داد که در ماده P-CuInSe2 که به صورت لایه هایی با ترکیب عنصری است، با افزودن اندیم به دمای بیش از 150 k، فاصله میان سطح دانه ها بیشتر می شود. در این مقاله، مقادیر Hµ در لایه های یاد شده مورد مطالعه قرار گرفته است.

كلید واژه:

اینک شما با جستجوی مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري وارد صفحه فروش فایل دانلودی مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مطالعه رسانندگي و اختلاف سطح الکتريکي در لايه هاي نازک چند بلوري