بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا

بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا

… دانلود …

بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا :

اندازه گیری شاخص های رشد نتایج حاصل نشان داد که صفات مورد آزمون در نتیجه عملیات مدیریت مزرعه، مانند فصل کاشت و تنش خشکی اصلاح می شود. در نتیجه اثر ساده فصل کاشت و آبیاری بر روی طول خورجین، تعداد دانه در خورجین، وزن هزار دانه و عملکرد بیولوژیک معنی دار گردید و اثر متقابل فصل کاشت و آبیاری نیز بر روی تعداد دانه در خورجین و عملکرد بیولوژیک معنی دار گردید ولی بر روی طول خورجین و وزن هزار دانه معنی دار نگردید و رابطه منفی قوی بین قطع آبیاری از مرحله گلدهی به بعد و فصل کاشت زمستانه (10/12/87) با صفات مورد آزمون بود. که منجر به کاهش طول خورجین، تعداد دانه در خورجین، وزن هزار دانه و عملکرد بیولوژیک شد. در حالی که فصل کاشت پاییز (10/7/87) و آبیاری معمول (شاهد) باعث افزایش طول خورجین، تعداد دانه در خورجین، وزن هزار دانه و عملکرد بیولوژیک در صفات مورد آزمون گردید.

كلید واژه: فصل کاشت، تنش خشکی، ارقام پیشرفته، وزن هزار دانه، عملکرد بیولوژیک

اینک شما با جستجوی بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي اثر فصل کاشت و تنش خشکي بر ويژگي هاي کمي و کيفي ارقام پيشرفته کلزا