کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران

کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران

… دانلود …

کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران :

تر به صورت رگه ای و گاهی رگچه ای، افشان و برشی دیده می شوند. هشت گمانه پی جویی در این گستره حفاری شدند. شبه مقاطع IP/RS، در سه نیمرخ صفر، 150W، 300W با استفاده از بررسی های مغزه های حفاری تفسیر شده اند. نیمرخ صفر در بخش جنوب شرقی رگه طلا – آنتیموان بی هنجاری بارپذیری با مقدار بیش از 25 میلی ثانیه دارد که کوچکتر از نیمرخ 150W بوده و در عمق بیشتری قرار دارد. در نیمرخ 150W زون بی هنجاری با گسترش شمال شرقی جنوب غربی به بیش از 50 میلی ثانیه رسیده و بیشترین مقدار را در مرکز رگه اصلی داشته و با گسل قطع شده است. بی هنجاری بارپذیری به سمت شمال غربی رگه اصلی طلا – آنتیموان ادامه دارد و در نیمرخ300W بصورت سه بی هنجاری ناپیوسته و کوچک دیده می شوند. بارپذیری بالا در هر سه شبه مقطع و گسترش زون بی هنجاری در آنها، موید حضور مواد رسانای سولفیدی بوده و با نتایج کانی سازی های مشاهده شده در گمانه ها همخوانی دارند. افزایش مقاومت ویژه الکتریکی در نیمرخ 150W با توده شبه آتشفشانی کوارتز مونزودیوریت پورفیری وابسته است که در گمانه ها مشاهده شده و به نظر می رسد سن آن جوانتر از گرانیت هاست. مشاهده میلونیت در گمانه ها و گسستگی بی هنجاری موید گسلی است که پیش از ایجاد کانی سازی توانسته توده شبه آتشفشانی کوارتز مونزودیوریت پورفیری را میلونیتی کند. بررسی های تفضیلی زمین شناسی، دگرسانی و کانی سازی سطحی و زیر سطحی گمانه ها برازش خوبی با بی هنجاری های IP/RS دارد و آن را تایید می کند. لذا می توان پیش بینی کرد که در بخش شمال شرقی نیمرخ150W ، جاییکه کانی سازی در سطح دیده نمی شود ولی در عمق گسترش خوبی دارد، و بهتر است در حد فاصل ایستگاه 200 و 440 شمالی دو گمانه حفاری شود.

كلید واژه: آنتیموان، قطبش القایی، مقاومت ویژه الکتریکی، کانی سازی سولفیدی، دگرسان

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

کاني سازي و تفسير داده هاي ژئوفيزيک به روش IP/RS در منطقه طلا-آنتيموان حسن آباد، شمال شرق ايران