بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه

بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه

… دانلود …

بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشگر (مديريت) (Journal of Industrial Strategic Management)

تعداد صفحات :12

هدف از مطالعه این پژوهش بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه استان گلستان در سال تحصیلی 88-87 می ‌باشد. روش تحقیق توصیفی و از نوع همبستگی می ‌باشد. تعداد 350 نفر دبیر و بر اساس روش نمونه‌ گیری خوشه ‌ای طبقه ‌ای، به عنوان نمونه مورد استفاده قرار گرفته ‌اند. جهت گردآوری داده ‌ها از ابزار پرسشنامه استفاده شده ‌است. ضریب پایایی آن توسط آلفای كرونباخ برای پرسشنامه مدیریت دانش 0.85 و برای پرسشنامه خلاقیت 0.72 محاسبه شد. برای تجزیه و تحلیل داده‌ ها از نرم ‌افزار SPSS و از روش ‌های آماری در سطح توصیفی و استنباطی استفاده گردید. نتایج حاصل از بررسی سوالات تحقیق نشان داده است كه بین مدیریت دانش، پالایش دانش، سازماندهی دانش، كاربرد دانش و اشاعه دانش با خلاقیت دبیران رابطه وجود دارد و بین برداشت دانش و خلاقیت دبیران رابطه وجود ندارد و همچنین تاثیر مدیریت دانش بر خلاقیت دبیران زن و مرد متفاوت نیست.

كلید واژه: مدیریت دانش، پالایش دانش، سازماندهی دانش، اشاعه دانش و خلاقیت

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي نقش مديريت دانش بر خلاقيت دبيران در مدارس متوسطه