تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان

تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان

… دانلود …

تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله علوم رفتاري

تعداد صفحات :8

مقدمه: تحقیق حاضر به منظور بررسی تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان اجرا شد.روش: در این تحقیق كه از نوع كاربردی است و با روش نیمه تجربی به اجرا در آمده است، 15 دانش آموز نارساخوان به روش نمونه گیری در دسترس و 15 دانش آموز عادی به روش تصادفی انتخاب شدند. برای جمع آوری داده ها از آزمون WMTB-C كه توسط پیكرینگ و گدركول تهیه شده است، استفاده شد. راهبرد مرور ذهنی در گروه نارساخوان به اجرا درآمد.یافته ها: عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان از دانش آموزان عادی ضعیفتر بود.نتیجه گیری: راهبرد مرور ذهنی تاثیر معنی داری بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان ندارد.

كلید واژه: حافظه فعال، نارساخوان، مرور ذهنی، مجموعه تست حافظه فعال برای کودکان

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان وارد صفحه فروش فایل دانلودی تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تاثير راهبرد مرور ذهني بر عملكرد حافظه فعال دانش آموزان نارساخوان